Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BALA AYURVEDA – Příprava na těhotenství, těhotenství a péče o dítě podle Ayurvédy

 

Kurzovné: 1200 Kč plus ubytování na posteli s lůžkovinami a strava 402 Kč. Pro ty, co chtějí přijet již v pátek večer, doplatek za nocleh, večeři a snídani je 262 Kč. Nevratnou zálohu 600 Kč je nutno uhradit do 1. 5. 2010 bankovním převodem na číslo účtu Česká Spořitelna 1973450379/0800. Do zprávy pro příjemnce napište své jméno. Zbytek kurzovného a ubytování se stravou je splatné při příjezdu na kurz v hotovosti. Svůj zájem oznamte prosím předem, abychom věděli, zda se kurz uskuteční.


Praktické poznámky: Na kurz si přivezte psací potřeby, pastelky, oblečení na cvičení, a pomůcky osobní potřeby.

 

Náplň semináře: Ayurvéda nabízí zcela specifický pohled na těhotenství. Moudrý člověk si volí optimální podmínky pro tak důležitou událost, jakou je početí dítěte. Tyto podmínky jsou podporovány dále během celého těhotenství a vedou k úspěšnému porodu, a tak klidnému startu dítěte do života. Podpora a péče dále pokračují během prvních měsíců dítěte, kdy zejména matka prBALA AYURVEDA: Příprava na těhotenství, těhotenství a péče o dítě podle Ayurvédyochází náročným obdobím, které ovlivňuje vývoj dítěte a spokojenost matky.

 

Ayurvéda je praktická medicína, a tak nabízí nejen celkový koncept přípravy a průběhu těhotenstvím a mateřstvím, ale i konkrétní praktické kroky a přístupy, jak cíl harmonického mateřství naplnit. Kurz je určen pro budoucí matky, otce, ale i všechny ostatní, které zajímá, jak tato moudrá medicína přistupuje k mimořádnému období v životě ženy, a tím dává návod, jak přistupovat k životu jako celku.

 

+420 739 205 662

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

22.05.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám