Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

VYUŽITÍ POMŮCEK V JÓGOVÉ PRAXI S HANOU NETREFOVOU

26.02.2017Ne 9:00 - 12:00

Tříhodinový seminář pod vedením Ing. Hany Netrefové, Ph.D. vychází z inpirace Iyengarovou jógou a seznámí nás, jak při cvičení jógy využít základních a běžných pomůcek jako jsou bolstery, bloky, pásky, deky atd.

Jóga je v dnešní době velmi oblíbenou aktivitou u široké základny populace. Ne každý jedinec je však na takové úrovni fyzické zdatnosti a flexibility kloubního a svalového aparátu, aby zvládnul bez problému zaujmout všechny pozice, které jóga využívá. Pomůcky napomáhají k přesnému provedení ásan, umožňují kompenzovat zdravotní i fyziologická omezení lidského těla. Proto je tento typ jógy vyhledávaný lidmi s civilizačními bolístkami, ale i lidmi, kteří netouží po “rychlé józe”, nýbrž po prožitku z ásan z proudění energie, protažení svalů a posílení vnitřních orgánů.

Vnímavým průvodcem na Vaší cestě jógy s využitím pomůcek bude Ing. Hanka Netrefová, Ph.D., bývalá reprezentantka ČR v plavání, účastnice tří Olympijských her, která se po ukončení závodní plavecké kariéry přes bolístky vrcholového sportovce dostala až k józe. Jógovou praxí se zabývá již přes 15 let, preferuje klidné a uvědomělé cvičení s vědomím přesného provedení pozic, svoji jógovou praxi posouvá k jemnějším a vyšším kvalitám směrem k radosti z krásného a zdravého pohybu.

Další informace

590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám