Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vinjása jako plynulost i síla středu

23.11.2014Ne 10:00 - 12:00

Téma, plynulost praxe – proskoky (jump through & jump back) , balancování, inverze, soustředění, drishti, studenti se naučí jak se dostat do jednotlivých inverzí a procvičí si jak používat vnitřní svaly (core) tak, aby jim pomohli ve vinjásách
Ásana fokus: vinjása, sarvangasana, sirshasana, pincha mayurasana, adho mukha vrksasana (stojka na rukou)
Anatomický fokus: ramena, deltoid, střed těla, břicho
Čakra: třetí
Filosofický fokus: odkaz Véd
Psychologický fokus: získání vnitřní síly, sebevědomí, realizace svého potenciálu.

Série workshopů koncepčně vychází z tradičního, původem jihoindického stylu aštanga vinjása (ashtanga vinyasa). Aštanga je tradiční dynamickou praxí s očistnými účinky, s hlubokým záběrem, který integruje tělo, dech, mysl a pozornost v jeden celek – vědomého pohybu či meditace v pohybu. Připravovaný cyklus workshopů nabídne vhled v dílčí aspekty praxe skrze různá tématická zaměření tak, aby praktikujícím aštangistům zpestřil a rozšířil perspektivu, a neaštangisty inspiroval k obohacení vlastní praxe. Svým laděním je otevřen jak naprostým začátečníkům, tak pokročilejším adeptům. Je možné se zúčastnit celého cyklu za zvýhodněnou cenu, anebo vybraných workshopů zvlášť. Doporučujeme účast na celém cyklu, protože dílčí workshopy navazují tak, aby umožnily účastníkům posouvat dále svoji zkušenost i praxi, a svým zaměřením pokrývají plnohodnotně obsah kurzu.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Registrace online z rozvrhu studia: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “ashtangacyklus_příjmení”)
Poznámka k akci:Minimální kapacita: 4 (při jejím nenaplnění rez. systém rozesílá informační sms o stornu 24hod před workshopem)
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám