Hojdavak Maximus
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Trénink pro učitele Kundalini jógy 2020Kurzy pro instruktory

21.02. - 08.11.2020Pá 18:00 - Ne 17:00

Srdečně vás zveme na v pořadí již devátý Trénink pro učitele Kundalini jógy 1. stupně v České republice.

Řada lidí si dělá trenérský kurz v první řadě pro sebe a nemá přitom úmysl učit. To je v pořádku. Nemusíte mít titul učitele, abyste jím byli. Každý Váš čin a světlo, které z Vás vyzařuje, bude učit druhé. A vy přitom budete v tom úžasném toku energie.

Hledáte-li účel a smysl v životě, toužíte-li po autenticitě, hloubce a lásce ve vztazích, nebo toužíte-li po vitalitě a vnitřní odolnosti, není k tomu lepší nástroj než Kundalini jóga podle Yogi Bhajana. A nejlepším způsobem, jak se tuto starobylou a efektivní vědu naučit, je Trénink učitelů. Ať už se chcete stát učitelem nebo ne, tento program vám dodá podporu v hluboké osobní přeměně. Technologii Kundalini jógy se nejen budete učit, ale také budete toto učení přímo praktikovat a některá věci si postupně začnete začleňovat do svého života, abyste tak položili základ celoživotní cestě k dosažení svého nejvyššího potenciálu.

Trénink je akreditovaný Ministerstvem školství. To znamená, že po splnění všech požadavků získáte nejenom mezinárodně platný certifikát Kundalini Research Institute, ale také akreditační certifikát Ministerstva školství, na jehož základě si můžete zažádat o živnostenský list.

 

Další informace

Studio:Studio ITAKA
Poznámka k ceně:Cenu kurzu lze uhradit i ve splátkách - viz cenový plán na webových stránkách


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám