Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Stav Šakti – probuzení velkolepého vnitřního ohně

03.02. - 01.01.1970
  • Probuď sílu sebetransformace
  • Bojuj s věkem a stárnutím
  • Získej harmonické křivky
  • Pevné a pružné tělo
  • Dosáhni citové rovnováhy
  • A kontroly nad myslí

Seminář o důležitosti subtilního vnitřního ohně pro probuzení a harmonizaci stavu Šakti si klade za cíl vysvětlit jak teoreticky, tak prakticky, jak používat transformující sílu vnitřního ohně pomocí jógy a tantry tak, aby každá žena mohla získat viditelné výsledky na všech úrovních své bytosti: ladné tělo, překypující dynamickou vitalitu, vytříbení erotického prožívání, výjimečné duchovní kvality, aspiraci, sílu vnitřní transformace a zposvátnění celé své bytosti. Program zahrnuje přednášky o velkolepém vnitřním ohni a jeho projevech na všech úrovních ženské bytosti ve vztahu ke stavu Šakti, ve vztahu k působení ženských hormonů, ve vztahu k duchovní transformaci. Mimoto se budou provádět specifické meditace a cvičit jógové a tantrické techniky v souladu s probranou teorií a věnované mimořádné síle praxe. Nebude chybět ani čas na sdílení prožitků a relaxaci, občerstvení posilující vnitřní oheň a teplíčko v Sádhaně.

Semináře se mohou účastnit i nekurzistky, ale nebudou rozumět úplně všemu, co se bude probírat, protože se počítá s určitým stupněm zasvěcení do tajů jógy a tantry.

Seminář bude probíhat od pátku 20h do neděle přibližně 18h. Program je nabitý a velmi intenzivní (začíná se v 9h ráno a končí ve 23h večer).

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám