Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Meditační ústraní s Dassanou

09.08. - 01.01.1970

Meditační ústraní s Dassanou z Malajsie (vipassana ve stylu Bhante Sujivy)

S radostí Vás zveme k možnosti přijet kdykoli během tří měsíců v období 1. 8. – 30. 10. na libovolně dlouhou dobu meditovat spolu s Dassanou. 18 let meditoval jako mnich v Barmě, Malajsii a Thajsku, nyní působí jako laický učitel. Dassana je ochoten poskytovat během této doby osobní pohovor (interview) všem meditujícím.

Dassana (43 let) dokončil výcvik meditace vipassana a samatha ve velmi mladém věku a meditaci vipassana se věnuje již dvacet let. Absolvoval mnohaleté retreaty v Barmě, Thajsku a Malajsii pod vedením velkých učitelů ( Bhante Sujiva, U Pandita Sayadaw, U Janaka Sayadaw, Schwe Oo Mynt Sayadaw, U Kundala Sayadaw, U Lakkhana Sayadaw, U Sasana Sayadaw, Pa Auk Sayadaw). Učí barmskou tradici Mahásí ve stylu Bhante Sujivy, který je spolu se Sayadaw U Panditou jeho hlavní učitel. Byl po 18 let mnichem, což mu poskytlo příležitost do hloubky prostudovat jak praktickou, tak teoretickou část meditační praxe a Buddhova učení.

Kromě bohatých zkušeností a upřímného zájmu o věc je největším přínosem Dassany jeho hluboké porozumění povaze mysli a psychologickým vzorcům, což je pro nás skvělou příležitostí, jak se hlouběji seznámit se starodávnou meditační tradicí způsobem přijatelným a srozumitelným pro dnešního západního člověka. Dassana je navíc veselý a čilý člověk s vytříbenou laskavostí a smyslem pro humor.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám