Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové očistné techniky a ajurvéda

08.11.2014So 10:00 - 13:30

Podzimem inspirovaný seminář s prodlouženou lekcí tradiční hatha jogy. Na semináři se zaměříme na povídání o praktických metodách čištění našeho systému, které vycházejí z prastaré tradiční indické medicíny – ajurvédy.

Proč se máme “čistit”? Jóga a ajurvéda se vyvíjely vedle sebe po tisíce let v Indii a úzce spolu souvisí. Obě tradice považují rovnováhu za přirozený a zdravý stav systému. Z rovnováhy se ovšem často z nejrůznějších důvodů vychylujeme. Pomocí praxe jógy a doplňkových technik z jógy a ajurvédy můžeme našemu tělu pomoci zpět k přirozené rovnováze, zdraví a lehkosti bytí.

Tradiční HaTha jóga vychází z prastarého tantrického učení o práci s energií a čakrami. Lekce jógy a semináře se nesou v pomalejším meditativním tempu se zaměřením na delší držení asán (pozic) a tím hlubší účinky cvičení nejen na naše fyzické tělo, ale i na proudění energie v něm, práci s našimi energetickými centry (čakrami) a v neposlední řadě také na naši mysl, zlepšení koncentrace a také schopnost relaxace.
Praxe je doplňována souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a prohlubována hudební meditací a závěrečnou relaxací.

Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro jógíny tělem i duší. Po dohodě lze absolvovat i v těhotenství.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám