Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dovolená s jógou v Luhačovicích

26.08. - 01.01.1970Út 9:39

Místo:
Luhačovice, Hotel Fontána II, hotel je umístěn na okraji lázní Luhačovice u rekreační nádrže, v údolí říčky Olšavy. krásná okolní příroda a nenapodobitelná atmosféra jsou hlavními přednostmi této lokality.

Termín:
15.05. -21.05.2011 – pobyt začíná v neděli večeří a končí v sobotu snídaní.

Cena:

4650- Kč bez balkonu, 4850 – Kč s balkonem

zahrnuje ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře – výběr ze 3druhů menu), 2x denně cvičení jógy, 2x rašelinový obklad, 2x inhalace , 1x bazén

.

Ubytování:
od 12.00 hodin ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, rádio, s možností přistýlky. Příplatek za jednolůžkový pokoj 900Kč na pobyt

Hotelové služby: posilovna, bazén, rehabilitace, dokoupení obědů.

Doprava: vlastní.

Program: 2x denně cvičení jógy – na cvičení si vezměte podložku a igelit pro cvičení na terase, teplé ponožky. Je možno si zajistit lázeňský návrh a uplatnit ho přímo v lázních nebo v LD Praha. Pitná léčba na dýchací cesty a zažívací systém – pohárky.

Nabídka pro volný čas: golf, kuželky, tenis, cyklistika, koně, rybolov.
Kultura: koncerty v divadle, na kolonádě, zábavné programy a taneční večery v lázeňských hotelech, kino, diskotéky, zájezdy do okolí.

Splatnost pobytu: do 15.3.2011 u organizátora nebo bankovním převodem na účet č. 100279184/0300. Poplatek za pobyt je vratný pouze při vážných zdravotních problémech potvrzených lékařem.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Herbert Konečný
  • Luhačovice
    Česká republika
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám