Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Domácí homeopatická lékárnička a přírodní léčba běžných nemocí

14.02.2015So 13:00 - 17:00

aneb Jak sobě pomoci při nemoci a poraněních s MUDr. Juditou Hoffhanzlovou

Základní homeopatická lékárnička, obklady, zábaly, hojivé oleje, léčivé tinktury, Bachova krizová esence,reflexní bod “C” první pomoci.

Seznámení se s 20 základními homeopatickými léky, které se naučíme používat sami u běžných akutních onemocnění nebo zranění (chřipka, nachlazení, kašel, nevolnost, teplota, bodnutí hmyzem, popáleniny, řezné rány, odřeniny, pohmožděniny, podvrtnutí, zlomeniny atd. Tato léčba je vhodná zejména při léčení a domácím ošetřování dětí.

Naučíme se zevně ošetřovat různé druhy zranění, popáleniny, připravovat a přikládat obklady a zábaly. Dozvíme se něco i o souvisejících příčinách nemocí. Možnost využití doma i na cestách při nemocích a poraněních. Absolvování kurzu podstatně posílí vaši sebedůvěru.

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
  • MUDr. Judita Hoffhanzlová
Podmínky rezervace:Rezervace na lenka@babyoga.cz
Poznámka k akci:Seminář je vhodný pro širokou veřejnost, ale především pro maminky malých dětí. Tento čtyřhodinový kurz je intenzivní, proto prosím přijďte bez dětí a přineste si se sebou psací potřeby a sešit pro potřebné poznámky.
Poznámka k ceně:V ceně kurzu je zahrnuto množství dalších informací týkajících se ošetřování nemocných a brožurka „Homeopatická domácí lékárnička“.
800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám