Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Dhanurveda – Jóga lukostřelby

04.05. - 01.01.1970

Tento seminář odkryje váš potenciál pomocí umění lukostřelby. V krásné přírodě Vysočiny budeme trávit většinu času venku, spát pod hvězdami, vařit na ohni a společně praktikovat. Prashanti nás uvede do umění Dhanurvedy (jógy lukostřelby) způsobem, který v sobě kombinuje prvky jógy, šamanského výcviku, a umění pře ítí v přírodě. Tento prodlou ený víkend bude velkou transformací, je pozvedneme naši osobní a kolektivní sílu na novou úroveň.

V dávných legendách a literatuře celého světa, stejně tak jako v moderních filmech se objevuje umění lukostřelby jako umění skýtající mnohé magické schopnosti a kouzla. Magický potenciál lukostřelby sahá a do časů dávných véd. Dhanurvéda nás učí koncentraci, dechu, tichu a umění zaktivovat svou sílu a pou ít ji k tomu, abychom manifestovali pozitivní změny.
K dispozici bude pohodlně vybavený mlýn pro ty, kdo chtějí spát uvnitř, ale doporučujeme ponořit se plně do zkušenosti jógína/bojovníka a spát pod hvězdami (ve vlastním stanu) a trávit co nejvíce času venku. K dispozici nám bude celé údolí, okolní lesy a nedělní úplněk strávíme obřadně u ohně.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám