Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cesta smíchu

12.11.2014St 18:00 - 21:30

PROGRAM: Úvod – představení jógy smíchu. Rozcvičení. Smíchocviky. Meditace smíchu. Relaxace. Tanec smíchu.

JÓGA SMÍCHU: V józe smíchu jsou kombinovány hravé aktivity navozující smích prokládané hlubokým dýcháním. To přináší více kyslíku do našeho těla a mozku, což v nás vytváří pocit zdraví a energie. Smích má kromě mnoha pozitivních vlivů na naše tělesné zdraví i schopnost zvyšovat naši odolnost vůči negativním myšlenkám a emocím a vede nás ke spirituální přirozenosti. Pomáhá nám rozvíjet takové postoje jako odpuštění, velkorysost, mírumilovnost, soucit, vzájemné ocenění a vstřícnost. Přínosy smíchu jsou prokázány na úrovni fyzického, mentálního, emocionálního i sociálního zdraví.

Vycházíme ze školy zakladatele jógy smíchu Dr. Madana Katarii, který také založil první klub smíchu a integroval různé přístupy ve využití smíchu pro péči o zdraví a osobní rozvoj. Inspiruje nás i řada dalších osob a přístupů, které se smíchem, radostí, štěstím, hravostí přímo nebo nepřímo zabývají a jógu smíchu doplňujeme i s dalšími přístupy a technikami.

KAPACITA: Minimální počet účastníků je 7, maximální počet je 22.

CO S SEBOU, OBČERSTVENÍ: Připravenost smát se bez důvodu. Pohodlné oblečení (doporučuji brát si věci na převlečení, jde i o fyzickou aktivitu). Vezměte si uzavíratelnou láhev na vodu. K dispozici bude voda, káva, čaj a drobné občerstvení.

JAK SE TAM DOSTAT:

MHD:Nejlépe ze stanice metra Náměstí Míru pěšky nebo stanice metra Muzeum pěšky či tramvají 11 nebo 13 jednu stanici do zastávky Italská.

AUTO: Parkování je možné zdarma ve vyznačených zónách po 18:00 v ulicích Italská, Helénská, Španělská, Lichnická.

Další informace

Studio:Studio Pro
Instruktoři:
  • Petr Fridrich
Podmínky rezervace:Pro rezervaci napište prosím na petr.fridrich@gmail.com, vaše jméno a příjmení, telefon, počet osob. Rezervace je závazná. Pokud chcete místo rezervovat pro 3 a více osob - platba předem, jinak platba na místě. Pokud místo rezervujete, prosím pečlivě zvažte, pokud opravdu můžete a chcete přijít. V případě, že místo rezervujete a nepřijdete, je to škoda pro všechny. Vy přijdete o zážitek, já o peníze, které potřebuji na náklady spojené se seminářem a někdo, kdo by mohl přijít přijde o tuto možnost, protože je místo už vámi rezervováno.
350 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám