Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ajurvédská Dieta a Detoxikace

09.06. - 01.01.1970

Seznamte se s Ajurvédou a odhalte její pradávnou moudrost, která již přes 5.000 let pomáhá lidem na cestě zdraví a dlouhověkosti. Osvojíte si základy zdravé ajurvédské výživy, koření, receptů a naučíte se používat tyto jednoduchá kouzla ve Vašem každodenním životě. Ajurvédská detoxikace (Pančakarma) Vám pomůže pročistit tělo i mysl.

Asi každý z nás už slyšel rčení: “Jsme to co jíme,” a přesto většina z nás toto přísloví ignoruje. Často se chováme k našemu tělu jako k odpadkovému koši, do kterého házíme co nám přijde pod ruku. Tento workshop nám pomůže navrátit se ke zdravému jídelníčku přirozenou a nenásilnou cestou. Seznámíme se s jídly, kořeními a jinými doplňky stravy, která jsou vhodná pro každou konstituci a sezónu. V sobotu odpoledne uvaříme ghí (přepuštěné máslo), které v neděli použijeme na vaření Khičrí, ajurvédského detoxikačniho pokrmu.

Také se naučíme jak pravidelně pročistit tělo a mysl s Pančakarmou, pradávnou detoxikační technikou, která je velmi šetrná na organismus a přitom velmi účinná. Tento workshop je také vhodný pro každého, kdo zápasí s nadváhou a i když už vyzkoušel všechno, kila pořád zůstávají. Jemná ajurvédská jóga, která posílí Váš zažívací oheň, zvýší metabolismus a pomůže detoxikovat tělo, je také součástí tohoto víkendu.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám