Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Objev tajemství silného a funkčního CORE (středu těla)!
Získejte plošší břicho a funkčnější tělo.
Stihneš to ještě před Vánoci.
Do nového roku vstoupíš s novou energií a fit .
Pro přihlášení vyplň přihlašovací formluláři.
Těším se na tebe v kurzu.

Pokud tě zajímá obsah, tak ho nalezneš zde: https://fitmise.cz/probud-svuj-core-7denni-mini-kurz/

Zveme vás ke spočinutí v introspektivním meditativním ústraní a oslavě na sklonku roku. Ústraní nám poskytne podmínky pro osobní praxi spolu s ostatními, v důvěře, bezpečí a inspiraci. To může usnadnit koncentraci, hlubší prožitek, a také otevířít nové úrovně souvislostí a výsledků osobní sádhany (pravidelné praxe). Setkání je pozvánkou k návratu domů do srdce – Hridayam, přirozenosti podstaty Bytí.
Praxe vychází z principů tradiční jógy (Patanjaliho Jóga-sútry) a ne-duálních systémů Advaita-védanta a Jogáčára. Výklad a praxe se opírá o inspiraci našich učitelů, mistrů Jiřího Čumpelíka, Tomáše Dhammadípy, svámího Átmanandy Udásina i dalších.
S kalendářním rokem se rozloučíme tradičním obřadem Beija-flor a vědomou oslavou, kterou společně poděkujeme za Život.
Součástí programu bude tato praxe:
-meditace (v tichu i provázené meditace)
-správné držení těla při meditaci v sedu a v jógových pozicích (ásana)
-dechová příprava – cvičení a jejich využití (pránájáma)
-pránavidjá, jógánidrá (relaxace a koncentrace)
-mantry a sútry (společná recitace a zpěv)
-krije – cvičení a očisty smyslových orgánů
Program připravuje a provází Honza Dlabal a další.
Můžete se zúčastnit libovolného počtu dní, v následujících variantách:
a) MEDITAČNÍ ÚSTRANÍ 25.12. – 2.1.: příjezd POUZE V PONDĚLÍ A VE STŘEDU, po 16. hodině.
Příspěvek: ubytování, strava, prostory, prostor: 900 Kč/den/osoba; Doporučený příspěvek pro průvodce v rozmezí: 600 – 1500 Kč/den.
Info a přihláška zde: https://www.sklenarka.cz/…/194-vanocni-meditacni…
b) NOVOROČNÍ OSLAVA 29.12. – 1.1.: příjezd POUZE V PÁTEK do 16h.
Příspěvek: celý víkend sakum prásk 6000 Kč.
Info a přihláška zde: https://www.sklenarka.cz/kalendar/199-novorocni-oslava
c) NOVOROČNÍ POTNÍ CHÝŠE 1.1.: příjezd v pondělí do 12h.
Příspěvek 600-1200 Kč.
Info a přihláška zde: https://www.sklenarka.cz/…/197-novorocni-ocistna-potni…
Strava je laktovegetariánská, celodenní. Případnou zdravotní dietu uveďte do přihlášky.
S sebou: Spacák, baterku, oblečení a vybavení na krátký pobyt v přírodě a u ohně, hudební nástroje, zpěvníky, látkový kapesník. Do chýše: muži – šortky nebo plavky, ženy dlouhé triko nebo sarong, hodí se ručník navíc.
Místo vám bude rezervováno po zaslání nevratné zálohy 1000 Kč/osoba – po přihlášení vám přijde zálohová faktura od spolku Pucháchej.
V případě zrušení účasti za sebe můžete poslat náhradníka. Přihlášky přijímáme do 24.12.
Seminář sebedůvěry
Srdečně Vás zveme na praktický seminář Sebedůvěra – Klenot manipůra čakry, který se bude konat 2. prosince od 14 do 17 hodin na adrese Blanická 17, Praha 2 (5 minut od Náměstí Míru),
Seminářem bude provádět Alena Stellnerová. Kromě ásan zaměřených na pupeční centrum se můžete těšit i na koncentrační techniky pro každý den a další praktické tipy. .
Přihlašovat se můžete na tomto odkazu: https://joga.cz/kurzy-prihlasovani/ot/city/5/ot/event/5386/registration/price
Těšíme se s Vám na viděnou.
Kolektiv Jógy v denním životě Praha

Zveme Vás na další díl z cyklu Jóga a ájurvéda.

Pokračujme společně na cestě poznávání a objevování prastaré védské moudrosti. Tentokrát Vás zveme na přednášku s názvem „Tajemství nervové soustavy: reflex vs. vědomí“. Nervová soustava, jako síť spojující tělo a mysl, představuje jemné nitky řídící naše bytí. Společně probereme, jak se o nervovou soustavu starat a jak ji posilovat prostřednictvím tradičních metod jógy a ájurvédy. Prozkoumáme, jak tyto jedinečné techniky mohou proměnit naši schopnost vnímat svět kolem nás a reagovat na něj tak, aby byl náš každodenní život klidnější a vyrovnanější.

Víkendem Vás budou provázet ájurvédská terapuetka Markéta Fuková a držitel mezinárodního certifikátu YIDL a dlouholetý lektor jógy, Dušan Brůna.

Dovolujeme si Vás pozvat na sváteční dvouhodinový jógový program s energií Vánoc, vůní svíček a vánočního čaje :

LET DRAKA A JIN YOGA + OCHUTNÁVKA PARTNER JÓGY A MEDITAČNÍ TECHNIKY SE ŠÁRKOU MAJDOVOU   

Dvouhodinový jógový program během kterého společně projdeme cestu vedoucí k poznání principů JIN a JANG v józe. V první části si užijeme dynamickou energizující jangovou sekvenci „Let draka“, která aktivizuje mysl a prohřívá tělo a je zaměřena hlavně na posílení svalů. Je také výbornou předehrou pro následné klidové jinové pozice, které umožní naopak našemu tělu „roztát“ v déle držených ásanách působících zejména na pojivové tkáně. V následné části zařadíme pro odlehčení i ochutnávku zajímavých partnerských pozic ve dvojicích a program zakončíme meditací prostřednictvím vizualizačních technik s několika působivými tématy….

Dovolujeme si Vás pozvat na sváteční dvouhodinový jógový program s energií Vánoc, vůní svíček a vánočního čaje :

VÁNOČNÍ THERAPY YOGA SE ŠÁRKOU MAJDOVOU + MUZIKOTERAPIE S HANOU HÁNA                                              

První část programu zahrnuje vybrané techniky jógové terapie v duchu principů zdravého pohybu s využitím válcovacích pomůcek k uvolnění fáscií, a zahřátí na hlavní dynamickou část, která bude zaměřena na důkladnou techniku ásan a jejich plynutí v rytmu dechu formou slow – flow vinyasy s cílem rozproudění energie, zahřátí  hlubokého středu, důkladného protažení svalstva celého těla a posílení fyzické kondice. Na závěr vyzkoušíme prožitek hluboké relaxace při meditačních technikách a dále úžasnou vánočně laděnou muzikoterapii pod vedením profesionální muzikantky Hanky Hána.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na sváteční program s energií Vánoc, vůní svíček a vánočního čaje:  

VÁNOČNÍ LET´S DANCE S PŘÍDAVKEM BODY TONINGU A PORT DE BRAS SE ŠÁRKOU MAJDOVOU    

Dvouhodinový cvičební program ve kterém si společně užijeme radost z pohybu a tance, naladíme naši mysl exotickými tanečními rytmy, uvolníme emoce a probudíme naši intuici. Budeme střídat zajímavé rytmy a taneční choreografie tanců z různých částí celého světa, jako jsou tance karibské, španělské, argentinské, řecké, orientalní či africké, v jejichž rytmech vypotíme spoustu kalorií. Posilovací sekvence nám umožní vytvarovat problémové partie a ladný závěrečný port de bras a stretching bude pohlazením pro tělo i naši  mysl….

Víkendový cvičebně-relaxační program v rozsahu 12 lekcí zahrnuje širokou škálu lekcí jógy od dynamických forem k relaxačním a meditačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po  zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Cvičební program probíhá v prostorách hotelové zahrady, v okolní přírodě nebo v prostorném hotelovém sále s výhledem do zeleně.

Místo konání: hotel SAVARY je usazen v malebné a historií opředené obci Nivnice, v krásném přírodním prostředí romantického podhůří Bílých Karpat v blízkosti Buchlovských kopců v těsném propojení se sportovním a bazénovým areálem Nivnická riviéra. Hotel se pyšní vynikající kuchyní !  

!!! FIRST MOMENT PŘI PLATBĚ DO 20.1.2024 SLEVA 200 Kč z ceny cvičebního programu + SLEVA 200 Kč z ceny ubytování !!!

 

Letní šestidenní cvičebně-relaxační program v rozsahu 22 lekcí zahrnuje širokou škálu lekcí jógy od dynamických forem až k relaxačním či meditačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po  zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy…. Program probíhá převážně ve venkovním přírodním prostředí hotelové zahrady, v okolní přírodě nebo v prostorném hotelovém sále s výhledem do zeleně.

Místo konání: hotel SAVARY je usazen v malebné a historií opředené obci Nivnice, v krásném přírodním prostředí romantického podhůří Bílých Karpat v blízkosti Buchlovských kopců v těsném propojení se sportovním a bazénovým areálem Nivnická riviéra. Hotel nabízí k ubytování pokoje i apartmány a pyšní se vynikající kuchyní !  

!!! FIRST MOMENT PŘI SOUČASNÉ ÚHRADĚ CVIČEBNÍHO PROGRAMU A UBYTOVÁNÍ V TERMÍNU DO 20.1.2024 – SLEVA 1.000 Kč z ceny …. t.j. sleva 500 Kč z ceny cvičebního programu + SLEVA 500 Kč z ceny ubytování !!!

 

Letní víkendový cvičebně-relaxační program v rozsahu 12 lekcí zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po  zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program probíhá převážně ve venkovním přírodním prostředí hotelové zahrady, v okolní přírodě nebo v prostorném hotelovém sále s výhledem do zeleně.

Místo konání: hotel SAVARY je usazen v malebné a historií opředené obci Nivnice, v krásném přírodním prostředí romantického podhůří Bílých Karpat v blízkosti Buchlovských kopců v těsném propojení se sportovním a bazénovým areálem Nivnická riviéra. Hotel se pyšní vynikající kuchyní !  

!!! FIRST MOMENT PŘI PLATBĚ DO 20.1.2024 – SLEVA 200 Kč z ceny cvičebního programu + SLEVA 200 Kč z ceny ubytování !!!

PŘIPRAVUJEME V JIŽ DEVÁTÝ ROČNÍK ŠKOLENÍ V OBDOBÍ LEDEN – KVĚTEN 2024


Rádi se s Vámi podělíme o naše více než 20 ti leté zkušenosti s pořádáním pohybových lekcí.
Staňte se lektorem, který šíří zdravý životní styl a zásady zdravého pohybu – připojte se k nám!
Cílem vzdělávacího programu Instruktor jógy  je spojit znalosti z oblastí anatomie, fyziologie, psychologie, pedagogiky, výživy a hygieny se základy jógy, speciálními dechovými a relaxačními technikami a základy zdravého pohybu. Školení zahrnuje celkem 6 prodloužených víkendů s hodinovou dotací 150 hodin. Účastníkům poskytuje především poznatky a dovednosti z oblasti hathajógy, jógové terapie a power yogy, ale i z dalších současných směrů (ashtanga vinyasa yoga, jin yoga, hormonální jóga …). Během kurzu získáte potřebné teoretické znalosti i praktické zkušenosti, které vás připraví na vedení lekcí jógy pro klienty s různou úrovní pokročilosti, věku, kondice a zdravotního v rámci skupinových lekcí, ale získáte i základní znalosti, jak sestavit lekce pro individuální klienty.  Vzdělávací program je akreditován pro odbornou způsobilost Instruktor jógy Rozhodnutím MŠMT  ze dne ­10. 8. 2022 pod čj.: 9647/2022 – 4   

Kurz je výrazně obohacen o semináře jógové terapie, vycházející ze spojení tradiční jógy a moderních fyzioterapeutických směrů pod vedením pražské lektorky Lenky Oravcové.

Pro koho je program určen:
Pro osoby starší 18 let s dokončeným středoškolským vzděláním, podmínkou přijetí je alespoň základní vlastní jógová praxe v délce trvání alespoň 1 roku (požadujeme stručné písemné doporučení od lektora jógy, jehož lekce navštěvujete).

Víkendový cvičebně-relaxační program v rozsahu 12 lekcí zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po  zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program prosíhá ve venkovních prostorách zahrady, u bazénu nebo v nově vybudovaném vnitřním sále.

Místo konání: nově zrekonstruovaná luxusní stylová selská chalupa s venkovním bazénem a terasou, velkou upravenou zahradou, vnitřní tělocvičnou a venkovním sportovním hřištěm v samozném srdvi Vysočiny – v malebné obci Mirošov nedaleko Bobrové a Nového Města na Moravě. Cvičební program v tomto soukromém objektu je svým charakterem určen pro menší cvičební skupinku..

 

 !!! FIRST MOMENT PŘI PLATBĚ DO 20.1.2024 SLEVA 200 Kč z ceny cvičebního programu + SLEVA 200 Kč z ceny ubytování !!!

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám