Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Resort Svatá Kateřina (28)

Resort Svatá Kateřina.

Zpomalte! Odložte notebook, vypněte mobil! Klíče od auta spusťte hluboko na dno tašky! Zastavte se! Jste ve Svaté Kateřině, v krajině, kde harmonie našla své jméno.

Chystáme pro vás řadu jógových a relaxačních pobytů pod vedením kvalifikovaných instruktorů jógy.

Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion.

Pokoje kategorie standard (Shiraz) jsou v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA a masážní kabiny.

Pokoje kategorie standard (Chardonnay) jsou v hotelu Garnison, kde se rovněž nachází obchod SportRepublic se sportovním oblečením, vybavením pro golfisty, hygienickým zbožím a kosmetikou.

Pokoje kategorie superior (Cabernet, Merlot), kategorie deluxe (Sauvignon, Pinot) a kategorie deluxe junior suite (Carmenere) se nacházejí v hotelu Svatá Kateřina, kde také naleznete restauraci Voda, café Orangerie, wellness & spa a 4 hydromasážní vany pod širým nebem Aqua Euforica. Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem.

 • Klingrová Zuzana (0)

  Zuzana Klingrová vyučuje jógu a hatha jógu ve studiu Fitlight, kterého je zároveň majitelkou. Dále je programovou ředitelkou Resortu Svatá kateřina, kde rovněž vede lekce jógy. Je ...

  Více o instruktorovi
 • Procházková Martina (0)

  Martina Procházková se s jógou seznámila díky svému otci. Martina žije v Čechách osm let a jógu instruuje každý týden na několika zajímavých místech Prahy. Převážnou část svého ...

  Více o instruktorovi
 • Yoga Retreat Srí Lanka 2018 Pobyty s jógou

  11. 11. - 23. 11. 2018 Kristýna Nikodýmová

  Skvělá zpráva! ❤ Ještě letos se spolešně můžeme podívat na Srí Lanku! ☀⛱🌊 Cena je naprosto bezkonkurenční, a pokud byste chtěli vzít někoho s sebou kdo nepraktikuje jógu, může jet samozřejmě také ...

  13 500 Kč Detail
 • Podzimní jógový víkend ve Sv. Kateřině Pobyty s jógou

  23. 11., 18:30 - 25. 11. 2018, 09:00 Carmanová Veronika

  2 varianty – 2 programy na výběr Každý víkend s Veronikou má své téma, jiný rytmus a program. Podzim nám dává příležitost k zastavení, rozjímání. Pojďme uvolnit své tělo, očistit ho ...

  4 800 Kč Detail
Načíst další

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu