Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Otevření nového jógového studia – OM YOGA STUDIO

Milí přátelé, dovolujeme si vás upozornit na otevření nového jógového studia s názvem:

OM YOGA STUDIO www.omyogastudio.cz.

Název studia nám dává možnost i několikrát denně pomyslet či vyslovit pranaván mantru OM, která má silné léčitelské účinky skrze otevření srdce.

Den otevření studia pro veřejnost je 2.2. 2010. Slavnostní zahájení bude 28.1. 2010 v 18. hodin a to koncertem, na který jste srdečně zváni a druh hudby je pro vás překvapením. Adresa je Na záhonech 24, Praha 4.

Pouze prosíme o potvrzení účasti na této akci na mail andrea@omyogastudio.cz. Ve studiu kromě cvičení bude probíhat i mnoho vzdělávacích kurzů. Začínáme kurzem sanskrtu a manter každý pátek od 16 do 17 hodin.Sledujte naše webové stránk, které jsou zatím v záběhu, ale všechny informace se na nich budou objevovat.

Cvičitelé, kteří ve studiu povedou hodiny jógy mají vynikající jógové vzdělání, a to v Indii. Pozorně nastudujte druhy jóg, které nabízíme. Každá má svá specifika a i osoba lektora je stěžejní.

Dále si dovolujeme upozornit na možnost přírodní kosmetiky ve studiu – značky Sothys a to jak pro ženy tak může. Kosmetika obsahuje nejen masáž obličeje a dekoltu, ale i plosek chodidela trapézových svalů. Do budoucna se můžete ve studiu objednat i na thajské masáže a shiatsu masáže.

Pro maminky zatím nabízíme hlídání dětí u spřáteleného studia www.seberacek.cz , které sídlí kousek od nás. Nutno se telefonicky objednat. Naším zájmem je společná cesta s jógou jako pomocníkem za rozšíření našeho vědomí a nadvědomí.

Katka a Andrea

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

31.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu