TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte Celodenní vstupné na den plný jógy Dream and fly day s Mojí jógou – v UPM

Webový portál Moje jóga, který příznivcům jógy umožňuje cvičit z pohodlí domova podle jógových videí skvělých českých lektorů, přináší všem jógovým nadšencům jedinečný zážitek. V sobotu 3. února se v unikátních prostorách nově zrekonstruované budovy Uměleckoprůmyslového musea v Praze uskuteční už 3. ročník minifestivalu Dream & Fly Day s Mojí jógou.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte Celodenní vstupné v hodnotě 1250 Kč, který vám umožní vstup na 7 jedinečných lekcí.

Připojte se na celodenní pestrý program jógových lekcí a vychutnejte si atmosféru genia loci novorenesanční budovy, která byla postavena mezi lety 1897 – 1900 podle architekta Josefa Schulze mezi starým židovským hřbitovem a ulicí na okraji Josefova. Všechny jogíny čeká v těchto krásných prostorách nový prožitek z pohybu. Lektory budou moci návštěvníci zažít netradičně. Některé lekce budou vést dva lektoři naráz, někdy i dvou různých jógových stylů. V další lekci bude cvičení doprovázet DJ. Nebude chybět ani koncert meditativní hudby, čtení z knihy jógové poezie In_spirit či workshop šamanských bubnů.

Mezi osvědčenými českými lektory na programu bude například Andrea Smékalová z Omyogastudia, Lenka Robinson, Pája Brožová, Eva Vrbová, Naděžda Brzobohatá z brněnského Yoga Lokah, Tatiana Vomáčková z Happy Go Lucky, Richard Vrdlovec z Yoga Karlín, Markéta Faustová nebo Tobias Lorenz, které mohou znát předplatitelé Mojí jógy i z videí.

Čekají vás i stánečky s jógovými nezbytnostmi například těchto značek – Floppy, Bioga, Kantu, Mladý kokos, Yogapoint ad.

Podrobný program si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/events/146435789407340/.

 

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 1.2.2018.

Cenu do soutěže věnuje Moje-joga.cz  děkujeme.


Pravidla soutěže

Kolik stojí čtvrtletní předplatné Mojí jógy, které vám dá neomezený přístup k bohaté zásobárně jógových videí pro každodenní praxi?

a) 850 Kč
b) 1200 Kč
c) 1450 Kč

Soutěž byla ukončena

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu