Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte luxusní relaxační sprej z nové řady Kantu

 

Kantu je česká značka, která je inspirovaná filosofií jógy a nabízí aromaterapeutické produkty jako doplněk k józe a pro všechny, kdo mají rádi přírodní vůně a záleží jim na designu. 

Aktuálně představuje novou řadu posvátných vůní SACRED, které pomáhají k rychlému zklidnění smyslů a hlubší relaxaci, navozují vnitřní klid.

V nabídce je relaxační sprej :

V naší soutěži právě můžete vyhrát jeden ze sprejů této řady. Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít štěstí při losování. Více o nové řadě a její představení čtěte v celé zprávě.

Soutěžit můžete do 5.12.2018.

 

 


Pravidla soutěže

 

 

Vyhrajte deskovou jógovou hru BLISS

Představujeme jógovou hru BLISS – zábavu pro celou rodinu. Vymyslely ji české maminky tak, aby si s jógou a Blissem mohli hrát všichni od 3 do 99 let. DESKOVÁ HRA se prodává v pevné plátěné tašce, hrací deska, karty i návod ke hře jsou laminované, kostka a čtyři figurky v malém látkovém sáčku. S Blissem proto nemusíte zůstávat doma nebo v tělocvičně, vyražte s ním klidně do parku nebo si ho vezměte jako zábavu na piknik.

Obvyklá DOBA HRY není delší než jedna školní hodina, záleží ale na počtu hráčů a také na tom, zda si cviky zkouší všichni dohromady. Hru můžete kdykoli přerušit a později se k ní vrátit, před začátkem si ale vždy připomeňte BLISSOVO DESATERO PRO SPRÁVNÉ CVIČENÍ.

Jógovou hru zakoupíte na www.blisseshop.com a na našem portále www.yogapoint.cz  o ni můžete soutěžit a vyhrát. Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít štěstí při losování.

Případnou nápovědu najdete na www.blisseshop.com. 

Odpovídat na otázku můžete do 23. září 2018.


Pravidla soutěže

Vyhrajte 3 skvělé ceny v rámci události Namaste Yoga Day

KANTU Vás srdečně zve na 3.ročník oslavy Mezinárodního dne jógy tentokrát ve středu 20.6. ve znovu otevřené Kavárna co hledá jméno. Přidejte své Namaste józe.

I vy se můžete stát součástí celé akce a zároveň vyhrát jednu z báječných cen. Napište nám inspiraci nebo váš příběh, jak jste nalezl(a) vnitřní sílu při překonání těžké situace.

A na co se můžete těšit?:

1.Amulet Durga(závěsný difuzér) od Kantu

Závěsný dekorativní difuzér provoní Váš domov přírodní vůní čistých éterických olejů. Dřevěná část tvoří ručně vyřezávané indické dřevo z proslulého Rádžasthánu s pradávnými symboly. Kameny, barvy, dřevo a vůně společně tvoří energetický zářič, který pozitivně působí na Vás a harmonizuje Váš prostor. Inspirovaný indickou bohyní Durga symbolizující odvahu a vítězství nad démony. Je to energie, která je mocným ochráncem před vším zlým. Tento amulet je vhodný pro ochranu na podporu odvahy postavit se stinným stránkám a podporuje spolupráci. Můžete věnovat na pomoc překonání strachu. Více stránkách Kantu.

 

2. Voucher na masáž „Zenergy“ od Planet Zen

Poukaz na 90min Zenergy – v hodnotě 1695Kč. Platnost poukazu je 6 měsíců.

Zenergy jsme zvolili záměrně protože očišťuje tělo i ducha. Stateční válečníci ajuthajské epochy před více než 400 lety využívali směs bylinek v podobě nahřátých měštců na uvolnění svalů a mysli po boji. Tato procedura jim dodávala tak potřebnou energii pro každý den. Bylinky si najdou cestu skrz póry těla až do hloubky každého svalu, následným akupresurním tahem masérka využije sílu bylinek a tělo pořádně promasíruje. Jedná se o masáž celého těla.
Více na Planet Zen.

3. Stříbrný náhrdelník “Strength” Made by Me CX

Více o Made by Me CX.

Váš příběh

Napište nám inspiraci nebo váš příběh, jak jste nalezl(a) vnitřní sílu při překonání těžké situace. Vylosujeme 3 z vás a pokud budete souhlasit, vítězné inspirace zveřejníme.

Zasílejte Vaše příběhy do 17.6.2018.

Vyhlášení výherců proběhne 20.6.2018 na Namaste Yoga day, kde je možné si ceny vyzvednout.

Cenu do soutěže věnují Kantu, Planet Zen a Made by Me CX děkujeme.


Pravidla soutěže

 

 

Vyhrajte básnické sbírky od RÓISÍN

Jaruška Sedláčková je nejen vynikající lektorkou jógy pro dospělé i děti, ale také autorkou básnických sbírek. RÓISÍN, jak si autorka říká, po své prvotině Krásu žádající publikovala v loňském roce svou další sbírku básní Siriuse už vidím.  Obě básnické sbírky můžete nyní vyhrát v naší soutěži.

O sbírce si můžete pročíst  v našem článku od samotné autorky.

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít štěstí při losování. Tři z vás se potom mohou těšit na krásné verše a čtení od RÓISÍN.

 

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 31.3.2018.

Cenu do soutěže věnuje RÓISÍN děkujeme.


Pravidla soutěže

Vyhrajte Celodenní vstupné na den plný jógy Dream and fly day s Mojí jógou – v UPM

Webový portál Moje jóga, který příznivcům jógy umožňuje cvičit z pohodlí domova podle jógových videí skvělých českých lektorů, přináší všem jógovým nadšencům jedinečný zážitek. V sobotu 3. února se v unikátních prostorách nově zrekonstruované budovy Uměleckoprůmyslového musea v Praze uskuteční už 3. ročník minifestivalu Dream & Fly Day s Mojí jógou.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte Celodenní vstupné v hodnotě 1250 Kč, který vám umožní vstup na 7 jedinečných lekcí.

Připojte se na celodenní pestrý program jógových lekcí a vychutnejte si atmosféru genia loci novorenesanční budovy, která byla postavena mezi lety 1897 – 1900 podle architekta Josefa Schulze mezi starým židovským hřbitovem a ulicí na okraji Josefova. Všechny jogíny čeká v těchto krásných prostorách nový prožitek z pohybu. Lektory budou moci návštěvníci zažít netradičně. Některé lekce budou vést dva lektoři naráz, někdy i dvou různých jógových stylů. V další lekci bude cvičení doprovázet DJ. Nebude chybět ani koncert meditativní hudby, čtení z knihy jógové poezie In_spirit či workshop šamanských bubnů.

Mezi osvědčenými českými lektory na programu bude například Andrea Smékalová z Omyogastudia, Lenka Robinson, Pája Brožová, Eva Vrbová, Naděžda Brzobohatá z brněnského Yoga Lokah, Tatiana Vomáčková z Happy Go Lucky, Richard Vrdlovec z Yoga Karlín, Markéta Faustová nebo Tobias Lorenz, které mohou znát předplatitelé Mojí jógy i z videí.

Čekají vás i stánečky s jógovými nezbytnostmi například těchto značek – Floppy, Bioga, Kantu, Mladý kokos, Yogapoint ad.

Podrobný program si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/events/146435789407340/.

 

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 1.2.2018.

Cenu do soutěže věnuje Moje-joga.cz  děkujeme.


Pravidla soutěže

Vyhrajte Aroma náramek od Kantu

Voňavé náramky, které slouží pro aromaterapii v pohybu byly vyvinuty ve spolupráci dvou značek Kantu a Sitara pro potěšení všech smyslů.  Harmonie minerálů se snoubí s čistou vůní přírodních éterických olejů. Pomáhají vám navázat spojení s přírodou a vaší vnitřní krásou. Svou oblíbenou vůni éterických olejů tak můžete mít celý den při sobě celý den.

Náramek se prodává v sadě se směsí čistých éterických olejů.  Vůni dle vašeho výběru, jednoduše kápnete na korálek Rudraksha.

Náramky jsou ve 3 provedeních:

1.Dámský  Shakti z růženínu, křišťálu a lávy s rudrakshou je je inspirovaný ženskou kreativní silou a energií Shakti, která se aktivně podílí na existenci celého vesmíru.

2. Pánský Shiva z lávy a magnetitu ztělesňuje vědění a mužský princip.

3. Unisex Sattva z uzemňjící lávy, uvolňujícího turmalinu, silně harmonizačního křišťálu a s rudrakshou a stříbrem je inspirován jednou ze 3 “gun” z Hindu filosofie. Slovo “Sattva” znamená “světlo”, “dobro” a “čistota”.

Podrobněji o všech náramcích.

V naší soutěži můžete vyhrát právě 1 náramek dle vašeho výběru. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí při losování.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 22.12.2017.

Cenu do soutěže věnuje www.kantu.cz děkujeme.


Pravidla soutěže

 

Vyhrajte Amulet Kantu – dekorativní závěsný difuzér

lowres-55

Kantu je česká značka, od které už možná znáte jógové vůně na podložku nebo do interiéru. Před Vánoci rozšířila svou řady produktů o novinku – AMULET Kantu pro pro provonění domova. Tento dekorativní a voňavý předmět je vyroben z ručně vyřezávaného dřeva z proslulého Indického Radžasthánu. Vyřezané pradávné symboly jsou sladěné s přírodními kameny, barevným střapcem a vůní éterických olejů, které se na dřevo kápnou tak, aby vytvářeli zářič, který harmonizuje prostor kolem a pozitivně na nás působí. Každý Amulet má jméno indického boha nebo bohyně podle kvalit a záměru, který přináší.

Vybírat se dá podle barvy interiéru, podle oblíbených kamenů nebo vůně, ale nejlépe podle vlastní intuice, která nás vždy navede na to, co nejvíce v tu chvíli potřebujeme. Tvoří také krásný dárek – pro štěstí, pro zdraví, pro tvořivost, pro zklidnění a nebo do nových začátků či období změn. Více o amuletech Kantu.

Amulety asemblují klientky z azylového domu Acorus, kterým tak zajištůjí možnost přijít na jiné myšlenky ( víme, že „dělání, dělání, každý smutek zahání, dělání je lék…“ a také potřebný přivýdělek. Kantu dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Acorus, která pomáhá oběti domácího násilí.

Výhra – Amulet Kantu včetně vůně čistých éterických olejů dle vašeho výběru ( na výběr je z 10ti barev)

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při losování výherců a vyhrajete!
amulety-kantu-2

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 5.12.2017.

Ceny do soutěže věnuje www.kantu.cz děkujeme.


Pravidla soutěže

 

 

Vyhrajte seminář Hormonální jógové terapie pro ženy

V hormonální jógové terapii (HJT), kterou vymyslela brazilská psycholožka, se kombinují techniky jógových asán (pozic) v dynamické verzi, intenzivní pranayámy (dechové techniky), tibetské techniky vedení energie, mudry (pozice prstů) a bandhy (energetické uzávěry proudění energie v těle). Pracuje komplexně s celým tělem a myslí, proto má i blahodárný vliv na psychiku.

Při cvičení jsou stimulovány žlázy s vnitřní sekrecí, největší pozornost pak zaměřuje na aktivaci vaječníků, hypofýzy, štítné žlázy, příštítných tělísek a nadledvinek, které také mají významnou roli v produkci hormonů.

Žena tak znovu dosahuje vyváženosti hormonální hladinyaktivuje celý hormonální systém a zmírní/odstraní nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů. Cvičení podpoří celkový zdravotní stav, zvýší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

Sestava cvičení trvá cca 30 minut a skládá se ze dvou částí – „zahřívací“ (cca 5 minut) a hlavní (půlhodinové). Pro nejúčinnější efekt by se měla cvičit 3–4x týdně.

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při losování výherců a vyhrajete víkendový kurz hormonální jógy.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 10.9.2017.

Ceny do soutěže věnuje https://svethormonalnijogy.cz/ děkujeme.


Pravidla soutěže

Vyhrajte seminář Hormonální jógové terapie pro ženy

V hormonální jógové terapii (HJT), kterou vymyslela brazilská psycholožka, se kombinují techniky jógových asán (pozic) v dynamické verzi, intenzivní pranayámy (dechové techniky), tibetské techniky vedení energie, mudry (pozice prstů) a bandhy (energetické uzávěry proudění energie v těle). Pracuje komplexně s celým tělem a myslí, proto má i blahodárný vliv na psychiku.

Při cvičení jsou stimulovány žlázy s vnitřní sekrecí, největší pozornost pak zaměřuje na aktivaci vaječníků, hypofýzy, štítné žlázy, příštítných tělísek a nadledvinek, které také mají významnou roli v produkci hormonů.

Žena tak znovu dosahuje vyváženosti hormonální hladinyaktivuje celý hormonální systém a zmírní/odstraní nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů. Cvičení podpoří celkový zdravotní stav, zvýší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

Sestava cvičení trvá cca 30 minut a skládá se ze dvou částí – „zahřívací“ (cca 5 minut) a hlavní (půlhodinové). Pro nejúčinnější efekt by se měla cvičit 3–4x týdně.

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při losování výherců a vyhrajete víkendový kurz hormonální jógy.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 2.7.2017.

Ceny do soutěže věnuje https://svethormonalnijogy.cz/ děkujeme.


Pravidla soutěže

Pošlete fotku a vyhrajte v soutěži NAMASTE YOGA DAY

21.6.2017  je dnem Mezinárodního den jógy a letního slunovratu. Zveme vás společně s Kantu a Moje-Joga.cz ke společnému sdílení a zapojení svého Namaste v rámci akce NAMASTE YOGA DAY, která se koná v Kavárně, co hledá jméno. V souvislosti s oslavami budou probíhat v sále kavárny celý den jógové lekce s doprovodným programem.

Při této příležitosti vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotku s vyjádřením Vašeho Namaste.namasteyogaday

Sdílejte své namaste, vyfoťte se a 3 z vás vyhrají některou z těchto cen:

Zasílejte fotku:

Vaše fotografie s vyjádřením Namaste, spolu s Vaším jménem, nám zasílejte na email soutez@yogapoint.cz nebo do zpráv na FACEBOOK. Fotky budeme průběžně přidávat a můžete je “likovat” v galerii na FACEBOOK YOGAPOINT.CZ. 3 nejlepší  fotografie – s největším počtem „to se mi líbí“ vyhrávají.

Výherci budou vyhlášeni při události NAMASTE YOGA DAY Mezinárodní den jógy 21.6.2017 v Kavárně co hledá jméno.

Zasílat fotky můžete do 19.6.2017.

Ceny věnují organizátoři Namaste Mezinárodní den jógy , děkujeme!


Pravidla soutěže

Vyhrajte Malu od Beads from the Heart

mala_beadsfromtheheart

Beads From Heart – šperky vyrobené z minerálů a přírodních materiálů. Náramky, japa maly a náhrdelníky pro Vás vyrábíme s citem a pro Vaši radost. Šperky jsou inspirované jógou, přírodou a spiritualitou. Věříme, že Vám tyto šperky vnesou do každého dne kousek radosti, štěstí a klidu ♥.

Rádi Vám na přání a na míru připravíme šperk právě přímo pro Vás, stačí si poslat přání/představu na beadsfromheart@seznam.cz.

Nebo vyhrajte tuto krásnou malu v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na otázku níže a zaslat nám správnou odpověď.

mala_beadsfromtheheart2

Ukázky tvorby najdete také na FB profilu.

Cenu do soutěže věnují Beads From Heart, děkujeme.


Pravidla soutěže

Vyhrajte seminář Hormonální jógové terapie pro ženy nebo podložku na jógu dle svého výběru

hormonalni_joga_zuzana_bergerova

Hormonální jógová terapie (HJT) je velmi účinná půlhodinka jógy pro ženy (i jógou dosud nepolíbené). Sestavu, která vychází z kundalini jogy, hatha jogy a tibetských technik práce s energií, vytvořila brazilská psycholožka Dinah Rodrigues (www.dinahrodrigues.com.br). Je určená ženám, které pociťují jakékoliv příznaky hormonální nerovnováhy.  Nepříjemné stavy spojené s přechodem, nepravidelné nebo bolestivé menstruace, PMS, polycistické vaječníky, neplodnost, mají nedostatečnou činnost štítné žlázy, emocionální nestabilitu, skvělá po porodu, pro maminky s dětmi aj.

Sestavu HJT se naučíte během víkendového semináře, nebo v rámci pěti lekcí. Cvičíte si pravidelně doma, alespoň 3x-4x týdně. Cvičení je velmi jednoduché, zvládnou ho ženy v každém věku. Více o HJT, zkušenosti žen, které už cvičí, termíny seminářů aj. najdete také na http://www.yogavila.com.

Po čtyřech měsících pravidelného cvičení vzrůstá hormonální hladina u žen v průměru o 254 %! Bez léků, bez bylin, jen díky pravidelné praxi. Srovnají se nejen hormony, ale i záda, povolené svaly pánve, emoce. Ženy jsou přirozeně spokojené, krásné a v pohodě. Často objeví ztracenou rovnováhu, často se pouští do věcí oddalovaných, často si užívají jen to že jsou a je jim dobře.

Jste žena?

Moc dobře víte, že by Vám prospěla pravidelná půlhodinka jógy sama se sebou?

Bojíte se? Oddalujete? Chybí Vám disciplína vydržet?

Odpovězte správně v naší soutěži a vyhrajte ZDARMA účast na semináři Hormonální jogové terapie s Mgr. Zuzkou Bergerovou v hodnotě 1.990 Kč.

Dalších 10 vylosovaných získá podložku na jógu podle svého výběru z http://www.yogavila.com.

Soutěž trvá do 28. května 2017.

O lektorce seminářehormonalni_joga_zuzana_bergerova2

Mgr. Zuzana Bergerová je zkušená lektorky hatha jógy, jógy pro těhotné a hormonální jógové terapie pro ženy. Jógu a meditace praktikuje 20 let. Je také maminkou tří dětí. Zuzka učí v pražském Om Joga Studiu, více o jejich hodinách a seminářích najdete na www.yogavila.com (kontakt: 777028750, zuzana@yogavila.com).

Ceny do soutěže věnuje Yogavila děkujeme.


Pravidla soutěže

 

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám