TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Naučte se ovládat své sny

Stalo se vám někdy, že jste si ve snu uvědomili, že sníte a snažili jste se ovlivnit jeho další průběh? Pak se vám povedlo navodit takzvané lucidní snění. Pokud se o něm budete chtít dozvědět více či toužíte se svými sny pracovat, nenechte si ujít semináře s uznávaným lektorem Robertem Waggonerem. Na ty se můžete těšit v květnu 2018 ve studiu jógy YOGAME v Praze na Národní.

Lucidní sny, to je stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a vědomě poté manipuluje a upravuje děj snu. Dalo by se říci, že je to „probuzení ve snu“. Pokud tento stav znáte a chtěli byste ho více prohloubit či se naopak potýkáte s noční můrami, kterých se potřebujete zbavit, jsou pro vás určeny speciální kurzy o vědomém snění s uznávaným zahraničním lektorem Robertem Waggonerem. Ten je autorem slavné knihy Lucidní snění: Brána k vnitřnímu já a přednáší o tomto tématu na mnoha univerzitách po celém světě.

V květnu budete mít možnost se s Robertem setkat v pražském studiu jógy YOGAME, kde bude připraveno hned několik seminářů.  18. května na vás od 18 do 21 hodin čeká přednáška Duchovní aspekt lucidního snění a následující dny 19. a 20. května, vždy od 10 hodin, se mohou zájemci zúčastnit workshopu o lucidním snění. Pro koho je kurz určen? Všem lidem, kteří se chtějí pomocí vědomého snění zbavit závislostí, pracovat s traumaty nebo jen chtějí lépe „řídit“ své sny a více porozumět tomu, co se děje v jejich podvědomí a naučit se tak více využívat svůj potenciál a odhalit například skrytý talent.

Na semináře se můžete registrovat na www.yogame.cz.

 

Komentáře (0)
stanislava.theimerova

16.04.2018 - 11:05

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu