Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zelený mlýn

Od března 2012 nabízíme prostory pro hostující lektory i soukromá (rodinná) a firemní setkání, a také vlastní program (kurzy vaření, programy pro děti, léčení dotekem, jídlem i hudbou, prožitkové hostiny a další tématické večery, cvičení jógy, atd.). Rádi pro Vás dle dohody připravíme program na míru.

Naším cílem je poskytnout nerušené soukromí a pohodlné zázemí skupinám a společnostem, které respektují zaměření místa na zdravý životní styl. Areál bývalého mlýna je vhodný pro všechny, kdo pro svůj odpočinek, studium, práci nebo zábavu hledají ideální prostory nedaleko Prahy, s dostatečnou kapacitou sálů pro skupiny do 50 osob, ubytováním a inspirativní gastronomickou nabídkou.

Místo je vhodné pro rodiny s dětmi i čtyřnohé členy rodiny.

Součástí uzavřeného areálu je rozsáhlá zahrada s potokem, malý a velký sál, koncertní a výstavní stodola, bio-obchůdek, pokoje pro hosty, tělocvična se squashovým kurtem, vnitřní bazén, samostatná sauna a masérna.

V celém areálu je zapovězeno zneužívání návykových látek.

Srdečně Vás zveme ke spočinutí,

Floresta, o.s.

Kontakt:

www.zelenymlyn.cz

Tereza Hofbauerová: 777 078 716
e-mail: info@zelenymlyn.cz

Zelený Mlýn / Floresta o.s.:
Mlýnská 189
277 16 Všetaty – Přívory u Mělníka

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.04.2012 - 18:56

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu