Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Meditační centrum Zhoř u Pacova

Nabízíme k pronájmu prostory v meditačním centru Zhoř u Pacova.

Centrum se nachází v malebné vesničce posazené uprostřed krásné krajiny na Vysočině obklopené lesy. Má k dispozici 26 lůžek s lůžkovinou v krásně zrekonstruovaných ložnicích bývalé tamní školy, dále velkou meditační místnost vhodnou pro meditace, cvičení, tance … atd., k využití je též velká a stylově zařízená jídelna a po domluvě možnost využití kuchyně. V okolí samotného centra je k využití les, louky a cyklostezky. Vše v docházkové vzdálenosti.

Kulturní vyžití:

  • Město Pacov – 8km od centra – zde se nachází restaurace, kino, muzeum, obchody
  • Stražiště – nejvyšší bod Pacovska – je zde Mariánský pramen a v období borůvek ráj pro sběratele této plodiny
  • Město Pelhřimov – 30 km od centra – zde se nachází muzeum rekordů, muzeum strašidel, vyhlídková věž, kino, divadlo, obchody,restaurace

 

Ceny ubytování a stravování individuální dohodou.

Kontakt:

Věra Saurweinová; Tel: 734 469 215; e-mail: vero.vero@atlas.cz


Aktuální nabídku jógových pobytů najdete ve vyhledávání jógových akcí YogaPoint.cz.

5 základních typů jógy: Vyberte si ten svůj -Bikram, Hatha, Iyengar, Vinyasa, Ashtanga. Víte o čem je řeč? Jde o pět nejrozšířenějších druhů jógy, mezi nimiž si ten svůj může vybrat skoro každý.

Čakry pro začátečníky – Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.


Komentáře (1)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.04.2010 - 14:13

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

  1. Brzobohatá napsal:

    Dobrý den, ráda bych se dotázala jestli máte volné prostory na termín 15.11. – 17.11. 2013. S kamarádkou pořádáme víkendovku s yogou a hledáme prostory. Děkuji Naďa Brzobohatá Yoga Lokah 602 300 490

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu