Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Horská chata ANTARIK

Pronájem horské chaty Antarik pro pořádání jednodenních, víkendových i vícedenních pobytů, seminářů nebo kurzů jógy.

Chata se nachází na samotě v malebném prostředí západních Javorníků v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Je obklopena typickou valašskou krajinou, tvořenou střídavě lesy a rozsáhlými pastvinami a její okolí skýtá
krásné výhledy. Leží v nadmořské výšce 740 metrů u obce Valašská Senice.

Ubytovací kapacita je 90 lidí, nabízíme 2-6 lůžkové pokoje s vlastním i společným sociálním zařízením. K dispozici je také společenská místnost, prostorná jídelna (vhodné pro cvičení), malý venkovní bazén, hřiště, sauna, ohniště a gril, i dětský koutek. Cvičit se dá také přímo venku na louce před chatou, pro menší skupinu je vhodné dřevěné podium. V zimě jsou v provozu dva vleky typu poma a sjezdovky v délce 250 a 700m. V blízkém okolí je také možnost volnočasových aktivit jako horolezectví, jízda na koních, tenis, skupinové hry nebo koupání.

Jsou tu četné značené i neznačené turistické stezky a cyklotrasy a zdejší příroda je jako stvořená pro vycházky, relaxaci, rozjímání i různé druhy sportovního vyžití. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a vegetariánskou stravu, ale rádi vyhovíme jakýmkoliv vašim přáním.

Rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Více informací o nás se dozvíte na webových stránkách www.antarik.cz

Kontakt:

Mobil: 775 855 787
Email: info@antarik.cz
Adresa: Horská chata Antarik, Valašská Senice 01, Francova Lhota 756 14

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

17.08.2010 - 00:10

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu