TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Věra Popelková

Jógu jsem objevila v 18 letech jako úžasný způsob uklidnění mysli během studia. Velmi jsem si oblíbila možnost dokonalého protažení, zlepšení koncentrace a uvědomění si sama sebe. Po 13 letech samostatné jógové praxe jsem dostala příležitost jógu vyučovat a objevila jsem její novou dimenzi. Velmi mne těší napojení se na skupinu lidí při cvičení a předávání mých zkušeností. Vedení lekcí se věnuji osm let. První tři roky jsem vyučovala převážně ashtanga jógu. Postupně se vzrůstající citlivostí vůči svému tělu a skupině jógujících jsem přešla k jemnějšímu stylu vedení lekcí. Zaměřuji se na terapeutické účinky jógy a objevování ženského prvku THA v hathajóze.

Těší mne možnost dopřát lidem prostřednictvím jógy dokonalou relaxaci, zastavení, vypnutí mysli a soustředění se jenom na sebe a svoje tělo. Moje lekce jsou otevřené lidem bez ohledu na věk či kondici, tak aby si každý v józe našel svůj prostor.

Styly jógy:Ashtanga yoga, Gravidjóga, Hatha jóga, Hormonální jóga, Jógová terapie, Tantra jóga
Kvalifikace:Lektorka hormonální jógy dle Dinah Rodriguez, gravid jógy a jógové terapie
Aktuální rozvrh:http://joga-laksmi.cz/akce/
Zpět na přehled
 • Hormonální jóga v Praze Semináře a workshopy

  25.01. - 26.01.2019
  Pá 17:00 - So 15:00
  Věra Popelková

  Během pátečního večera a soboty se naučíte celou sestavu Hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues, kterou si pak můžete cvičit doma. Časový harmonogram: Pátek: 17.00 - 20.00 Sobota: 9.00 - 15.00 Kurz vede ...

  2 800 Kč Detail

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu