Onko Festival 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tumova Apolena, Mgr.

Ucitelka jogy, ktera ziskala vzdelani v oblasti klasicke jogy v USA (San Diego) v roce 2009 a pozdeji doplnila sve znalosti o ashtangu vinyasu a meditace v Indii (Rishikesh). Aktualne absolvuje trilety kurz Iyengar yoga teacher training. Skupinove ci privatni lekce v Cj a Aj. Ve volnem case se venuje lezeni po horach a svemu psovi Bobesovi. Jogu chape jako praktickou psychologii a fyzioterapii.

Vztah k józe stejně jako v jiných vztazích,  byl zpočátku opatrný, střídalo se období iluzí a deziluzí. Dodnes se někdy hádáme a pak zase usmiřujeme. Jóga se postupně stala náplní mého života, osobně i profesně. Učí mě obrovské sebedisciplíně a oplácí nalezením vnitřní svobody. Je pro mě zrcadlem, kde se odráží tělo i duše a oboje se postupně kultivuje.

Styly jógy:Iyengar jóga
Kvalifikace:2012-2014 Iyengar yoga, Intro I, II, 2011 Iyengar yoga Studies and Vinyasa studies in India, 2010 RYT-200 Certified Yoga Teacher USA (Hatha yoga)
Zpět na přehled
Načíst další
 • Workshop Iyengar jógy „Od základů k vychytávkám s Apolenou“ Semináře a workshopy

  20.10.2018
  So 10:00 - 13:00
  Tumova Apolena, Mgr.

  Pro mírně pokročilé studenty - úrovně L2 nebo velké nadšence L1 (min 12 měsíců praxe) Detailnější asánová praxe od základních pozic k pokročilejším variantám. Budeme si vzájemně pomáhat i využívat pomůcky, ...

  690 Kč Detail

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu