Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Soudková Šárka

Miluji pohyb, slunce, dynamiku, hudbu, přírodu a pozitivní přístup k životu. Sport a tanec mě provází již od útlého věku. Můj vztah s jógou se zrodil před více než osmi lety a proměňoval se v čase. Jóga pro mne zprvu byla účinným nástrojem k protažení těla nerovnoměrně zatěžovaného různými sporty. Praktikování asán však mělo i příjemné „vedlejší účinky“ v podobě zklidnění mysli a pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Postupem času se jóga stala nedílnou součástí mého každodenního života, nebo spíše perspektivou vnímání světa dalece překračující chvíle strávené na jógové podložce. Nyní vnímám jógu jako kreativní cestu k poznání a přijetí sebe sama a zdroj inspirace při objevování nových možností.

Má praxe je ovlivněna vinyasa jógou, zejména stylem Prana Vashya yoga. Oprávnění k výuce formou Advanced Diploma of Yoga Teacher Training jsem získala studiem v Prana Yoga Teacher College v kanadském Vancouveru. Jsem též absolventkou kurzu pro učitele Dance jógy u autorky toho stylu Pavly Rožumberské.

Ve svých hodinách spojuji poznatky ze všech tří kontinentů a baví mě je dále kultivovat a vyvažovat v závislosti na potřebách přítomných studentů. Záměrem mých lekcí není zaplétání se do preclíku podobných pozic, ale spojování pohybu s dechem,snaha zpřítomnit se, naučit se sám sobě naslouchat, rozvíjet se a postupně přenést jógu z hodin do každodenního života tak, aby bylo možno plně využívat veškerého potenciálu těla i mysli.

Zpět na přehled
Načíst další
 • Jin jógou proti stresu Semináře a workshopy

  07.08.2018
  Út 18:00 - 20:00
  Soudková Šárka

  V průběhu workshopu projdeme společně sérií ásan, z nichž některé budou i přes svou jednoduchost náročnější a vyzrcadlí nám, jak máme tendenci prožívat diskomfort či obtížnější situace v naší mysli ...

  350 Kč Detail
 • Vnímám své rytmy Semináře a workshopy

  18.08.2018
  So 10:00 - 13:00
  Soudková Šárka

  Život znamená pohyb, harmonické fungování s rytmy svého těla a okolním světem. Jóga přináší příležitost vnímat napojování a slaďování jednotlivých vrstev v rámci našeho vlastního organismu, i naši synchronizaci s ...

  800 Kč Detail

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu