Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pavla Vojíková

Józe se věnuji teprve od roku 2010. Tehdy jsem se jako nic netušící klient milující rychlost a dynamiku   ocitla shodou náhod na  jógové podložce v Chorvatsku.  Po návratu z dovolené už jsem u jógy takříkajíc zakotvila na plný úvazek. V roce 2015 jsem absolvovala základní rekvalifikační kurz instruktora jógy se specializací power jóga.  Prostřednictvím dalších kurzů, workshopů a seminářů objevuji další možnosti, které jóga nabízí i mimo území vytyčené jógovou podložkou.

Ráda se stanu průvodcem na vaší jógové cestě. Mé lekce jsou otevřené všem, kteří chtějí vyzkoušet něco nového i těm, kdo již nějaký čas cvičí. Snažím se klienty vést k tomu, aby respektovali a vnímali své tělo tady a teď aneb tvoje tělo-tvoje jóga. Naše tělo se necítí stejně ráno a večer a hlavně zítra může být vše docela jinak.  Vše má svůj čas a co se dnes zdá býti snadné může být zítra složité a naopak. Každá lekce je svým způsobem jedinečná, vždy záleží na energii, kterou společně vytvoříme.

Můžeme se potkat na pravidelných lekcích v Praze, okolí Hořovic nebo na některém pobytovém víkendu.

 

Styly jógy:Dynamická jóga, Flow yoga, Hatha jóga, Jemná jóga, Jin jóga, jóga pro zdravá záda, Power jóga, Restorativní jóga, Vinyasa jóga
Aktuální rozvrh:http://www.wellryba.cz/rozvrh/
Zpět na přehled

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu