campbell ischia
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Martina Činková

Aktuálně jsem především máma. Máma, která hledá a nachází způsob, jak si rodičovskou dovolenou příjemně užít, jak trávit smysluplně čas, jak si pořádně odpočinout a načerpat sil a jak se radovat ze života.

Jako lektorka se zaměřuji na kundalini a restorativní jógu. Do svých lekcí ráda přidávám prvky tance, všímavosti, dotyku i zvuku.

Aktuálně tvořím workshopy pro maminky na mateřské, lektory jógy a celkově pro lidi, kteří si potřebují pořádně odpočinout a dopřát sami sobě laskavou péči a pozornost. Mojí specializací je práce s hlubokým odpočinkem, který považuji za naprosto nezbytný pro potřebnou regeneraci.

Dlouhodobě se vzdělávám v oblasti contemporary dance, shiatsu a v oblasti osobního rozvoje. Před rodičovskou dovolenou jsem byla členem souboru Taneční divadlo Bílá Velryba a užívala si plynutí v krásné taneční choreografii Otevírání sedmi bran.

Vystudovala jsem obor právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a přes 10 let jsem se věnovala advokacii. Tanec, jóga a celkově pohyb je však moje velká vášeň, proto jsem se rozhodla si nyní dát od právnické profese pauzu a „dovolit“ si žít to, co mne baví a co mne naplňuje.

Těším se na setkání s Vámi.

 

Styly jógy:Kundalini jóga, Restorativní jóga
Kvalifikace:Jsem instruktorkou kundalini yogy (200 hod mezinárodního výcviku Kundalini yogy - the Kundalini Research Institute, akreditace MŠMT - Magdaléna Matušková). Dále jsem absolvovala trénink v Restorativní józe pro lektory jógy (Yoga World, Václav Krejčík), dvouletý výcvik pro taneční pedagogy Tělo v pohybu (200 hod, NIPOS-ARTAMA, Zuna Kozánková, akreditace MŠMT), různé kurzy práce s tělem (contemporary dance, biodynamické masáže, shiatsu, osho meditace) a kurzy osobního rozvoje (mindfulness).
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám