TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lucie Mutinská

jmenuji se Lucie Mutinská a jsem majitelkou Studia Mandala v Dobřichovicích a maminkou šesti dětí.  Organizuji aktivity, přednášky a semináře studia, z nichž některé i sama vedu.

Na svých lekcích qi gongu a jógy (vyučuji především klidnou jógu a jógu pro Šťastnou páteř)  se věnuji správně prováděnému pohybu s důrazem na preciznost, učíme se správně dýchat, pracujeme se svojí energií, učíme se vnímat své tělo a uvědomit si špatné pohybové návyky a do života si odnést ty správné. Skrze svůj dech se dostáváme dovnitř sebe a nacházíme vnitřní klid, zastavení. Fyzické tělo souvisí přímo s psychikou a platí to i obráceně a tak ať pracujeme na jakékoliv úrovni, změna se projeví v obou sférách jak na psychické, tak fyzické úrovni.
V relaxacích a meditacích harmonizujeme energetický systém člověka, vnořujeme se do hloubi sebe, dochází k napojení, nasloucháme sami sobě a probouzíme intuici.
Jsou vedeny léčivým způsobem, pro ozdravení těla a omlazení vnitřních orgánů. Vedou k rozvíjení vašeho vnitřního potenciálu a intuice. Uvolňují vaše tělo i mysl.
Na lekcích spolu hodně sdílíme, povídáme a společně se posouváme vpřed. Vždy zohledňuji potřeby skupiny i jednotlivců a lekce je pak vedena s ohledem na danou problematiku klientů (bolesti zad, migrény, touha po relaxaci, atd..)

Individuálně se věnuji dalším aktivitám:
Qi gong (čínská jóga – čchi kung), jóga, meditace, relaxace, program pro Šťastnou páteř, SM Systém (SPS), Cvičení pro těhotné a předporodní příprava. Cvičení pro děti 8-13 let.
Poskytuji další služby:
masáže, Dornovo metodu PLUS, Manuální terapie SM, hloubkové terapeutické masáže spoušťových bodů – tzv. Trigger Points.
Rovněž poskytuji služby v oblastech klasické konstituční homeopatie, terapiích, konzultacích osobního rozvoje, aromaterapie a v dalších oblastech.

„Naplňuje mě přinášet ostatním lidem úlevu od bolesti a traumat, pomáhat na cestě k osvobození těla i duše, ke znovunalezení světla, naděje a šťastnější existence v tomto světě.“

Rezonuji s pohybem, který je prováděný správně, a tedy je pro tělo léčivým. O sobě tvrdím, že necvičím, ale praktikuji. Léčivý pohyb se stal součástí mého každodenního života i mě samotné. Právě propojení duše a těla při pohybu mi dává hluboký smysl. Díky léčivému pohybu se dostávám do spojení se svým já a zažívám pocity, které mi ukazují existenci bez hranic a omezení, dávají mi pocit harmonie, svobody a smysluplnosti bytí. Toto propojení rozvíjí moji intuici a chápání světa. Dochází tak k postupnému zklidnění a vnitřní transformaci. Ukazuje mi cestu kvalitního a přirozeného žití v souladu s přírodou. Díky propojení se svým já, nacházím ve svém životě harmonii. Mým snem je žít, i zprostředkovávat ostatním, život bez omezení a bolesti, kdy naše tělo, náš jediný, skutečný domov na této planetě, bude co nejvíce funkční, a díky tomu se i naše duše bude moci svobodně rozvíjet.

Styly jógy:Jemná jóga, Jin jóga, jóga pro zdravá záda, Jóga terapie
Zpět na přehled

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu