TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lenka Eidlpesová

Jóga, se kterou se na mých lekcích setkáte, vychází z hatha jógy, iyengar jógy a jin jógy. Lekce vedu tak, aby cvičící věděli, které oblasti jsou v pozici stimulovány. Nastavení pozic je velmi detailně lektorem popsáno. Nestane se vám tak, že se v lekci ztratíte a nebudete vědět, co přesně dělat. Během lekcí vás lektor průběžně koriguje tak, aby se každý v rámci svých možností co nejvíce přiblížil ideálnímu nastavení. Učíme se tím vnímat své tělo a pracovat se zablokovanými oblastmi. Uvolňujeme je pomocí dechu a přijetí. Rozvíjí se tak koncentrace a schopnost nacházet vnitřní klid ve stresových situacích. Díky delšímu setrvání v pozici a preciznímu nastavení jsou pozice posilující a protahující zároveň. Šetrně tak zvyšujeme pružnost a harmonizujeme svalovou nerovnováhu. Díky vyrovnanosti můžeme očekávat zlepšení mentálního i fyzického zdraví.

Jógu i specializované individuální lekce se s využitím svých zkušeností snažím vytvářet klientům přímo na míru. Přizpůsobit se potřebám klienta je pro mě prioritou.

Jóga nás učí pozorovat, co se odehrává na fyzické, mentální i emoční úrovni a přibližujeme se ke schopnosti tyto stavy ovládat. Na fyzické úrovni získáváme především kompenzaci jednostranného zatížení, posílení a protažení, detailní poznání svého těla a schopnost včas zachytit náznaky potíží, kterým se pak dokážeme vyhnout. Na mentální a emoční úrovni získáváme vyrovnanost, schopnost uvolnit se, odolnost vůči stresu, schopnost přijímat, vytrvalost, koncentraci, vůli, klid mysli a mnoho dalšího.

Soustředěným cvičením si odpočineme od myšlenek i od pohybových stereotypů.

Styly jógy:Hatha jóga, Iyengar jóga, Jin jóga
Kvalifikace:Józe se věnuji přibližně osm let. Postupně se můj zájem prohluboval a nyní procházím trenérským výcvikem. Při svém poznávání jógy jsem okusila různé styly, mezi kterými hledám vlastní cestu. Kromě kontinuálního cvičení jógy a jsem prošla nespočtem tanečních seminářů mám za sebou kurz Základy body-psychoterapie, seminář Práce s tělem v psychoterapii, seminář Koučinku, Laban Movement Analysis workshop a Dance Therapy workshop. Jsem také certifikovaná masérka pro sportovní a rekondiční masáže.
Aktuální rozvrh:http://tvojejoga.wix.com/vysehrad#!rozvrh-a-lokalita/c23wy

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu