TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hudson Leick

Jsem nadšená, že můžu učit. Miluju pocit, když jsem ve stejné místnosti s lidmi, kteří chtějí překonat své stereotypy. Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat.

V józe se člověk učí poddat se. Ano, hýbeme a zpevňujeme se, ale ve svém jádru se musíme podvolit sami sobě. Tomu, co právě děláme a kde se nacházíme. Pochopila jsem, že můj čas na tomto světě je omezený. A pokud jsem já cvičením vyléčila svoje rány na duši, cítím potřebu předat tuhle zkušenost dál. Vím, že jóga funguje. Změnila mě. Viděla jsem, jak mění ostatní, a věřím tomu, že každým pohybem i každým dechem se můžeme posouvat dál. Sama to na sobě vidím. Jóga mě naučila, jak se mít ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy.

Pokud s tím, co píšu, souzníte, moc ráda vás všechny uvidím na svém semináři.
S láskou, Hudson

Styly jógy:Ashtanga Vinyasa, Ashtanga vinyasa in english, Ashtanga Vinyasa Yoga, Ashtanga yoga, Hatha, Hatha jóga, Hatha Yoga, Kundalini jóga, Kundalini Yoga

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu