Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hub Pavel

Pavel Hub začal s praxí Ashtanga Vinyasa jógy v roce 2003. Učil ve známých pražských studiích Dance Perfect, Factory Pro (Holmes Place), Fit Top, Fortuna Fitness, Fit & Jóga Rubeška, Pavla Club nebo v buddhistickém centru Lotus.

Je držitelem certifikátu Power yoga basic. Účastnil se seminářů renomovaných učitelů, mj. Dannyho Paradise, Nancy Gilgoff, Andrewa Epplera, Georga Wögingera, Dalibora Štědronského nebo Borise Georgiueva. Absolvoval Adjustment Clinic s Nancy Gilgoff a Adjustment Training s Georgem Wögingerem.

V minulosti spolupracoval s CK Lenka – víkendové pobyty s jógou a v rámci teambuildingových aktivit spolupracoval s Agenturou PD a Adventura Teambuilding.

Aktuální rozvrh:www.yogalibre.cz/lekce.html
Zpět na přehled
Načíst další
 • Ashtanga Vinyasa Víkend Pobyty s jógou

  19.01. - 21.01.2018 Hub Pavel

  Program: - pátek večer (70 min) - ásany, relaxace - sobota ráno (90 min) - nauli krija, ásany, relaxace - sobota večer (90 min) - pozdrav měsíci, meditace vsedě a v chůzi, jóga ...

  3 690 Kč Detail
 • Kurz Učitel jógy Kurzy pro instruktory

  09.03. - 24.06.2018 Hub Pavel

  O čem je kurz Učitel jógy Ať už s vedením lekcí chcete začít nebo již lektorujete, ať už je pro vás vedení jógových nadšenců jen koníčkem nebo byste se rádi lektorské činnosti věnovali profesionálně, v kurzu ...

  24 900 Kč Detail

Vaše hodnocení instruktora

  Hodnocení:  7 + 3 =

  Partneři
  Yogapoint

  Chcete se stát partnerem?

  Napište nám

  To nejlepší ze světa jógy
  1x měsíčně
  do Vašeho emailu