Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Fabingerová Jana

Význam jógy v osobním životě: Powerjóga mě učarovala především tím, že při jejím praktikování není třeba speciálních pomůcek, bot a náčiní. Každý z nás tak využívá na míru nastavené zátěže a to svůj dech, tlak a váhu na které je tělo zvyklé. Je to cesta po které jdete a stále objevujete něco nového. Poznáváte sebe sama a učíte se správně ovládat a používat své tělo a zapojit mysl do spolupráce s vaším tělem. Věřte mi, je to krásný pocit, když se přes ty počáteční potíže propracujete až k tělu, které vás poslouchá a vy cítíte, jak správně funguje.

Moji učitelé jógy: Vašek Krejčík, Katarína Mikulandová, Vláďa Pokorný

Styly jógy:Power jóga, Těhotenská jóga (gravid jóga)
Kvalifikace:BMSA, FISAF
Načíst další
 • Jógový FIT víkend s Janou Fabingerovou a CK FIT Pobyty s jógou

  18.05. - 20.05.2018
  Pá 15:00 - Ne 12:00
  Fabingerová Jana

  Jógový FIT víkend s Janou Fabingerovou a CK FIT. V termínu: 18.5. - 20.5.2018 se můžete se těšit na 4 hodiny jógy: powerjóga, jóga, jóga nidra, ranní jóga. Lektorka: Jana Fabingerová (facebook ...

  3 560 Kč Detail
 • Kristyna Belkova

  Uzasne lekce plne krasne energie. Az s Jankou mi joga zacala davat smysl. Jsem moc ráda, že jsem ji potkala.

  Hodnocení:
 • Dana Kozáková

  Janku jsem poznala před téměř 3,5 roky a měla jsem velké štěstí, že jako úplný jógový začátečník jsem se dostala právě na její hodiny. Mne, absolutního odpůrce jakéhokoliv pohybu a sportu, naučila mít ráda krásný pomalý a vědomý pohyb v souladu s dechem, mít ráda sama sebe, zklidnit mysl a překonat i nelehké životní situace. Její pozitivní přístup k životu a skvěle vedené hodiny powerjógy - to je opravdu balzám jak na duši, tak na tělo.

  Hodnocení:

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu