Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Berkana Eva

Náš život je prodchnut jógou, je jógou samotnou a vše se v našem životě točí v kruhu jógy. Studujeme, praktikujeme a vnímáme. Na cestě jógy taktéž učíme jógu dle systému Rádžajógy, avšak v naší praxi a přístupu jsou nakonec  prolnuty všechny čtyři základní směry jógy. Našim záměrem je předávat lidem hlubokou moudrost jógy a pomáhat tak k uzdravení, ke změně životního stylu či nalezení vnitřní cesty k sobě sama, ke svému božství a nakonec k Bohu (vesmíru, absolutnu…).
Naše kurzy jsou velmi strukturovaně vedené, srozumitelně podané a postupujeme od základů. Vyrovnáváme sílu a pružnost jak těla, tak mysli a stále posilujeme svou rovnováhu.
Učíme se a čerpáme od osobností ( a tímto děkujeme) Ivance a Honzovi Knaislovým, Míle Sávitrí Mrnuštíkové, již odešlým mistrům Eduardovi Tomášovi, Šrí Sv. Gítánandovi. Čerpáme taktéž ze školy Bihárské a od Dr. Bholeho.
Za přispění pevné víry, oddanosti našemu poslání a za stálé připomínky vnitřní pokory nabízíme pomoc na cestě k tomu, co vaše nitro hledá. Jsme stálými studenty klasické jógy a jógové terapie a s využitím všeho moudrého, jež jóga nabízí, společnými silami uskutečňujeme léčbu těla, emocí, psychiky a duše.
Subham astu sarvadžagatam!
Šťastny, ať jsou všechny bytosti!
S úctou Eva a Ivo Berkana
Styly jógy:Dětská jóga, jóga pro zdravá záda, Radžajóga, Terapeutická jóga
Kvalifikace:Studium ashtanga vinyasy yogy v Rumunsku, v Praze u Dalibora Štědronského, studium klasické jógy jako trenérská škola třídy B u manželů Knaislových pod Českým svazem jógy a FTVS Praha, roční škola terapeutické jógy pod Českým svazem jógy.
Aktuální rozvrh:http://www.yoga-berkana.cz/kurzy-jogy/
Zpět na přehled

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu