Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Daniela Krynková

Jmenuji se Daniela Krynková a jsem narozená ve znamení berana. Mám skvělého manžela a dva úžasné syny.

Moje duchovní jméno na cestě Kundalinijógy je Dhyan Prakash Kaur. Význam tohoto duchovního jména v češtině je Úsvit meditace.

Jsem průvodkyní na cestě hledajícím lidem. Průvodkyní na cestě Mohendžodára a Kundalini jógy. Oba systémy mě plně oslovily a jsem vděčná osudu, že jsem se s nimi mohla seznámit. I když každý tento systém pracuje na jiné úrovni, energie tohoto procesu, který mě posouvá dále, je pro mne v obou případech stejná. Energie otevřenosti, plynutí, tolerance a laskavosti. Při praxi Mohendžodáro, Kundaliní jógy i Adi Šakti cítím štěstí, naplnění a lásku. Lásku k sobě i druhým.

Našla jsem to, co jsem hledala. Našla jsem pocit osobního štěstí, klid v duši, radost z pohybu, radost ze života, který žiji. A také radost z inspirace ostatních lidí, především žen, na které se hlavně zaměřuji. Skrze speciálně sestavené programy vedu ženu do jejího nitra a osobního posvátného prostoru. Žena pak objeví svůj půvab, krásu, ušlechtilost a záři. Cvičením si udrží nebo se jí navrací ženské zdraví a získá vitalitu a dynamiku mládí až do vysokého věku.

Věřím, že chvíle, které spolu na hodinách Kundalinijógy, Mohendžodáro a Adi Šakti strávíme, budou pro Vás tak inspirativní, očišťující a nezapomenutelné, jako je čistá a klidná příroda za úsvitu, kdy shon běžného dne není ve svém plném proudu a kdy je naše duše ještě čerstvá a svěží.
Těším se na Vás.

 

Styly jógy:Kundalini jóga, Tantra jóga
Kvalifikace:výcvik pro učitele Kundaliní jógy dle Yogi Bhajana
Aktuální rozvrh:http://www.kundalinijoga.net/pravidelne-lekce/
Zpět na přehled
 • RobertDop

  Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans. [url=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-generique-tadalafil-20-mg/]https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-generique-tadalafil-20-mg/[/url]

  Hodnocení:

Vaše hodnocení instruktora

  Hodnocení:  5 + 10 =

  Partneři
  Yogapoint

  Chcete se stát partnerem?

  Napište nám

  To nejlepší ze světa jógy
  1x měsíčně
  do Vašeho emailu