Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Gemoglukany

Bylinné výluhy s mimořádnou účinností, získávané spojením výtažků z pupenů rostlin s dalšími mimořádně aktivními látkami beta-glukany.

V pupenech rostlina pro své mladé tkáně koncentruje to nejcennější – různé hormony, vitamíny, enzymy a stopové prvky, které jsou zároveň prospěšné pro zdraví lidského organismu. Zároveň obsahují mnoho energie mladého organismu, která též lidskému zdraví prospívá. Druhou aktivní složkou je beta-glukan – 1,3 – D – látka, která patří mezi tzv. imunomodulátory – novodobé látky zvyšující výrazně obranyschopnost organismu. Děje se to aktivací makrofágů, které pohlcují a niční nebezpečné mikroorganismy a hlavně nekontrolovaně se dělící buňky.

Hlavní funkce beta-glukanu:

– zvyšovat obranyschopnost a likvidovat mikroby

– aktivovat buňky slinivky

– snižovat tlak a ovlivňovat hranici cholesterolu

– působit proti syndromu chronické únavy

– podporovat krvetvorbu

– posilovat obranu před působením stresu

Spojením obou složek dojde nejen ke zvýšení, ale i ke znásobení účinku nové látky.

FIT – KOLON
Obsahuje výtažek z dubu letního, černého rybízu, lnu setého, brusinky, olše lepkavé a betaglukan. Směs má blahodárný vliv na trávící soustavu. Posiluje obranné reakce, potlačuje rozvoj nežádoucích mikrobů, snižuje riziko rozvoje zánětlivých procesů v žaludku, dvanácterníku i ve střevech a napomáhá obnově normální činnosti trávícího traktu. Dále řeší: celiakie, crohnova choroba, trávení, zácpa, nadýmání, pálení žáhy, plynatost, průjem, zánět střev, střeva.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

18.02.2010 - 11:14

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu