Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yogavila.com – česká dílna s oblečením a doplňky na jógu

Značku yogavila.com založily před dvěma roky Karolína Koňaříková a Zuzana Jandová-Bergerová. „Obě jsme tenkrát pracovaly v reklamní agentuře a cítily jsme, že chceme jít trochu jiným směrem. Vyrábět a vymýšlet oblečení a další věci, které by lidem dělaly radost,“ říká Karolína o vzniku Yogavíly.

První nápad byly podložky s potisky, které jsou dnes v nabídce ve třech různých barvách. „Z finančních důvodů jsme se pustily zatím jen do třech designů. Máme podložky s obrázkem mandaly, kterou vytvářela Karolína. Máme podložky s čakrami a lotosem a pro muže příznivce Krišny je podložka s Krišnou, který hraje na píšťalu,“ představuje Zuzana řadu yogavílích podložek. Každá podložka má navíc ve středové části linku jako pomůcku pro stojné pozice.

Brzy se nabídka rozšířila o cvičební trikoty (drezy), tepláky na jógu s nízkým sedem, trička i tílka. Nechybí ani oblečení na jógu pro muže, meditační polštáře nebo batůžky na podložky. V nabídce jsou i trička z bio-bavlny. „Nejde nám o to vyrábět věci masově. Yogavíla nás baví, vybíráme si látky, vymýšlíme střihy, potisky a proto máme většinu věcí jen v limitovaných sériích, které doplňujeme a obměňujeme,“ přibližuje Karolína, jak yogavila.com funguje.

Značka se tím rozšiřuje, mění a přizpůsobuje tak, jak Zuzka s Karolínou žijí. „Protože máme obě malé děti, rozšířily jsme sortiment o dětské oblečení, šátky na nošení a oblečení pro těhotné. Karolína dělá navíc přednášky o nošení dětí, já cvičím také těhotenskou jógu, tak nám to všechno do sebe zapadá,“ usmívá se Zuzana. Všechny tyto aktivity najdete na stránkách pod značkou Mamavíla.

A co vlastně yogavila.com znamená? „Je to jednoduché, obě máme rády víly, provázejí nás životem a začalo to jógou, proto yogavila.com. Je to také o stylu a věcech, které se nám líbí a náladách a náhodách…. Natrefíme na krásné kameny, čakrové křišťály, tak je nakoupíme a prodáváme na stránkách, ať dělají lidem radost. Venku prší, děti spí, tak Karolína maluje na šátky na nošení, maluje bubny a relaxuje. Mě zase při cvičení napadají třeba střihy, které bychom mohly použít. Vlastně myšlenka podložek s potiskem vznikla při cvičení. Chtělo se mi cvičit na krásné podložce s potiskem rozkvetlé louky. To nebylo technicky možné, ale vznikly naše podložky s potiskem,“ vypráví Zuzka o životě Yogavíly.

Na stránkách Yogavila.com najdete vše potřebné na jógu. Pro těhotné, maminky a děti je připravena kolekce oblečení a doplňku pod značkou Mamavíla. Příznivci bubnování a domorodých kultur se zamilují do ručně malovaných bubnů a dalších krásných pomůcek.

Hodně štěstí!

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.09.2009 - 10:27

,

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu