Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Astrologické nahlédnutí na měsíce březen a duben 2010

Co nám  říká oposice Saturn – Uran, která  zde opět působí, jak se pod jejím vlivem chováme a co bychom si měli uvědomit?

„ Meze svobody“ – je vhodná doba uskutečnit své sny o svobodě a nezávislosti. Vytvořit si příhodné podmínky, v nichž by se mohly projevovat i sklony k nepřizpůsobivosti a nekonvenčnosti. Kdo teď od nás očekává spolehlivost, měl by pocítit vzpouru. Nutně hned nemusíme všechno rozvrátit abychom si dokázali svou nezávislost. Pokud máme pocit, že vyletíme z kůže, tak to udělejme, jedině tak poznáme skutečné meze své svobody.

Pokud dokážeme využít možnosti tohoto aspektu, poznáme to podle toho, že v rámci svých možností žijeme svobodněji a nezávisleji.

Přijímáme odpovědnost za vzpurné a nepřizpůsobivé stránky naší povahy a uděláme vše pro to, abychom posílili svou vnitřní autonomii. 

Mnoho trpělivosti a krásné jarní dny.                          

Zdena Hrdinová

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

28.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu