Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Astrologické nahlédnutí na měsíc listopad a prosinec

Jsme v časovém úseku kde se ukazuje co jsme postavili na písku, a co na skále.Vše co nám dosud poskytovalo jen zdánlivou či klamnou jistotu a řád, se hroutí.Je třeba se vysvobodit z příliš stísňujících struktur a naučit se žít jen s několika málo jistotami.Spolehnout se na to , že to, co má v našem životě zdravou substanci, nás podepře i v budoucnu, zbytek se může klidně odnést na skládku odpadu.Nyní je na čase zbavovat se závazků, které nás svazují s minulostí.Je třeba přestat lpět na starých pravidlech a překonaných obřadech a vystavit se působení času.
Stále nás ještě ovlivňuje jupiterovská euforie-pokud ji využijeme pozitivním směrem, tak nás čekají dny naplněné spiritualitou a důvěřujeme božské jiskře v sobě, jen je třeba se vyhýbat iluzorním náboženským představám.

Dny naplněné láskou, klidem a mírem Vám všem.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

14.01.2010 - 10:34

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu