jan honzik 720
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Astrologické nahlédnutí na měsíc leden a únor 2010

I tyto dva měsíce jsou plné změn a proměn. Je třeba důvěřovat i těm temným stránkám naší povahy, které se tu projevují. Jedině na základě těchto poznání jsme schopni se od základu změnit. Každý z nás je schopen mimořádných činů, když důvěřuje svým vnitřním silám, je třeba brát životní krize jako něco smysluplného „důvěřuj sobě a tím působíš povzbudivě na druhé“.

Planeta Jupiter koncem ledna vstupuje do znamení Ryb – celkově je to síla silná a světlá, která našemu životu dodává smyslu a umožňuje nám vidět souvislosti tohoto světa a tím i poznat pocit štěstí. ŠTĚSTÍ je něco co má co dělat s nárokem. Nečiní nás šťastným to co vlastníme, nebo vlastnit můžeme, ale to, co naše nároky uspokojuje. A své nároky si stanovíme sami. A právě to vyžaduje od nás, přecivilizovaných lidí, hodně uvědomění.

Absolutní štěstí neexistuje. Stále potřebujeme vyváženost mezi štěstím a neštěstím, to znamená že se obě neustále doprovázejí. Se Štěstím je spojena též otázka smyslu života a s ní též otázka víry. Jako jediná bytost potřebuje člověk víru v něco vyššího…

Klidem, mírem a láskou naplněné dny

Zdena Hrdinová

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

01.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu