TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kdo je Max Strom a jak vás jeho workshopy obohatí

max7

Max Strom je velký muž s velkým srdcem, doslova. Během jedné lekce jógy Vás přesvědčí o tom, že jóga je jednoduchá, prospěšná a vhodná úplně pro všechny. Ať jste začátečník nebo pokročilý, díky jeho soustředěné pozornosti a smyslu pro detail budete mít pocit, že lekce byla upravená speciálně pro Vás a dala Vám přesně to, co jste potřeboval/a. A to i přesto, že jste často v místnosti s dalšími 40 lidmi. Přes klidnou až meditační atmosféru budete na konci lekce odcházet zpocení, řádně posílení a protažení, zároveň ale s lehkým srdcem i hlavou.

Maxe jsem poznala v roce 2005 v Los Angeles, kde vedl velmi úspěšné jógové studio Sacred Movement. Hledala jsem tenkrát učitele, u kterého bych mohla absolvovat učitelský kurz vinyasa flow jógy a kamarádka mi doporučila právě Maxe. Po jedné lekci s ním jsem věděla, že to je přesně ten učitel, u kterého chci studovat. I při jeho velké postavě, mluvil tiše a přitom zcela jasně, jeho instrukce byly přesné a klidné, oči soustředěné, takže jeho pozornosti neunikl žádný detail a svoje studenty uměl velmi rychle a správně přečíst – z výrazu tváře, chůze, pohybů.

Nenechte si ujít příležitost, poznat nejen tohoto inspirativního světově uznávaného lektora, ale prostřednictvím něj poznat hlavně sami sebe.

V roce 2006 Max opustil svoje zázemí v LA a rozhodl se věnovat lektorování po celém světě. Což mi umožnilo být s ním neustále v kontaktu a účastnit se jeho workshopů tady v Evropě – v Londýně, Amsterdamu, Itálii. Během těch 12 let jsem měla možnost vidět, jak i tak zkušený a znalý lektor jógy se dokáže stále posouvat vpřed a zlepšovat svoje učení. Max postupně vypracoval systém Inner Axis.

max2

Jeho hlavní myšlenkou je dělat jógu jednoduše, efektivně a hlavně přístupně nejen pro lidi v jógové komunitě, ale také pro ty, kteří se jógy „bojí“ nebo mají pocit, že „pro ně rozhodně není určená“. Základem jeho učení je dech, který se naučíte hned na začátku a přes něj postupně otvíráte vaše tělo i duši, poznáváte zpět sami sebe, nacházíte svou ztracenou cestu. Max má dar proniknout hluboko dovnitř a dotknout se našeho srdce, i přes všechny bariéry, které jsme si v sobě vybudovali. A ač to zní jako klišé, s Maxem to opravdu funguje.

Asi proto učí nejen v jógové komunitě, ale velmi úspěšně o svém učení dokáže přesvědčit světové lídry, businessmany i obyčejné lidi z různých náboženských komunit (podívejte se například na video ze summitu světových lídrů – https://www.youtube.com/watch?v=Nra5o5I1jGw)

Jsem moc ráda, že Max přijal moje pozvání a 13. – 15. října přijede poprvé do Prahy. Během víkendu povede několik workshopů na různá témata – proč a jak zlepšit spánek, jak pomocí dechu a jógového pohybu otevřít zavřené srdce, jak správně dýchat. V neděli povede celodenní seminář zaměřený na posílení vitality a prohloubení jógové praxe. Všechny semináře, včetně nedělního, jsou určené pro úplné začátečníky, pokročilé studenty, lektory jógy i širokou veřejnost.

Nenechte si ujít příležitost, poznat nejen tohoto inspirativního světově uznávaného lektora, ale prostřednictvím něj poznat hlavně sami sebe.

Veškeré detaily workshopů a přihlášky najdete na http://www.ommm.cz/akce/max-strom-praze/ nebo kontaktujte přímo Ivanu Hrbáčkovou na ivana@ommm.cz.

/
Komentáře (0)
Dana Beierová

Hned na první lekci jógy před 12 lety jsem si uvědomila, že jóga je něco, co jsem dlouho hledala. Stala se mojí nedílnou součástí, a dnes už i profesí, která mi dává možnost být sama sebou, rozvíjet své schopnosti a mít se ráda i přes své nedostatky. Naučila mě žít v přítomnosti a být vděčná za každý okamžik. Proto jógu ráda předávám dál, svým studentům v lekcích, nebo i prostřednictvím napsaných řádků jejich čtenářům.

02.09.2017 - 14:43

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu