evolution jaro 2019
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LIVE YOGA LOVE BRNO 10. – 12.11.2017

Drazí naši, letos se s naším festivalem dostáváme do čtvrtého ročníku. A tak, jak to v životě bývá, něco se mění, něco zůstává stejné.

Místo zůstává stejné, budeme se na vás těšit opět v Lužánkách, ve Středisku volného času Brno. Měsíc konání zůstává stejný, listopad. Změna přichází v organizaci a samozřejmě programu. Letošní ročník festivalu organizuje tým lektorek z brněnského studia jógy Yoga Lokah. Znáte je, pokud k nám chodíte na lekce a pokud ne, tak budete mít možnost je potkat na festivale, kde budeme všichni společně vytvářet skvělou atmosféru.

A program? Ten je vymazlený. Sice zaznamenáte pár změn, někteří lektoři se vrací a některé lektory jsme pozvali poprvé a jsme rádi, že naše pozvání přijali. Můžete se těšit na lektorku Jivamukti Yogy z Moskvy, lektora z Manchesteru a pak na řadu našich známých a oblíbených lektorů krajiny české.

Člověk je tvor tvořivý, a tak se na vás budeme těšit, na to, co spolu opět vytvoříme, na sdílení, učení, odpočinek a na vzájemnou podporu a seznámení.

Tým lektorek Yoga Lokah se těší na čtvrtý ročník, na vás a na lektory.

Za celý tým LYLB, Vaše Naďa.
P.S. Lokah Samastah Sukhino Bhavantu

Webové stránky festivalu http://www.lylb.cz

Předprodej vstupenek https://www.smsticket.cz/vstupenky/10160-live-yoga-love-brno-2017

170716_lylb_plakat_20

 

Program festivalu

 

 

Komentáře (0)
Naďa Brzobohatá

Pocházím z malé vesnice u Brna, kde jsem vyrostla se svými dvěma bratry a spoustou kamarádů. Touha poznat cizí země a jiný způsob života se mi vyplnila na jaře v roce 2001, kdy jsem odcestovala do Spojených Států Amerických.
S jógou jsem se setkala až po několika letech života v USA, kdy jsem začala několikrát týdně navštěvovat místní studio. Jóga se stala přirozenou součástí mého života.
I bez hlubšího chápání či poznání jsem cítila, že jóga je víc než pouhé cvičení na podložce, i když tam pro mne vše začalo. V roce 2008 jsem dostala příležitost vyzkoušet jógu z jiné perspektivy, a to na lekci Sharon Gannon, spoluzakladatelka Jivamukti Yoga Metody.
Mantra, která lekci zahájila - ať jsou všechny bytosti na celém světě šťastné a svobodné, mi změnila život. Po absolvování učitelského tréninku Jivamukti Yogy Metody jsem se vrátila zpět do ČR, kde jsem začala provozovat studio v Brně – Yoga Lokah.
Lidé, kteří k nám do studia chodí, mi jsou denní inspirací, zrcadlem a dobrou společností.
S denní praxí jak na podložce, tak mimo ni čím dál více zjišťuji, že jóga není o perfektnosti, ale o praktikování porozumění, jemnosti a vylepšování vztahů ve svém okolí a sama se sebou.
Je to odlehčující poznání, které nám dává možnost brát život a sami sebe s humorem, přitom vše dělat tak, jako by na tom závisel chod celé planety.
OM Shantih.

17.10.2017 - 11:06

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu