Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pozvánka na jógový festival v Nýřanech u Plzně

festival jogy

„Pohyb mne provází od 6 let. Nejprve formou tance, poté atletiky a v dospělosti jako klient pohybových center. S láskou a dávkou odvahy jsem se vrhla do vedení skupinových lekcí a z mého koníčku se stalo povolání. Splnil se mi sen. Mám nyní možnost nabízet klientům lekce, jaké si přáli a pořádat různé akce, které nás spojují. Společné víkendové cvičení, maratony a nyní festival jógy. 

Jóga je u nás ve studiu velmi oblíbená a žádaná. Byli to právě mí klienti, kteří mne k ní přivedli. A já jim za to upřímně děkuji. Změnila i život. Jóga je se mnou v dobrém i zlém, stala se mým „já“.

Toužila jsem tedy uspořádat akci, kde si mohou naši jogíni vyzkoušet různé styly jógy v podání skvělých instruktorek. Každá jsme jiná a přece nás všechny spojuje jóga. Nabízíme návštěvníkům rozmanitý program, který povedou instruktorky se zkušenostmi a praxí, odlišnými metodami a vřelým přístupem. Každého návštěvníka, který zakoupí vstupenku předem, čeká ještě malý dárek a pitný režim zdarma.

Věříme, že si festival užijete, načerpáte inspiraci a novou energii.

Odejít a úsměvem a pocitem blaženosti, za to stojí.

Více informací o festivalu.

Za Studio 4Ladies,

Iveta Zárubová

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

27.04.2015 - 10:23

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu