TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nová kniha Václava Krejčíka Powerjóga „nová cesta“

Powerjóga „nová cesta“/ Václav Krejčík

Nová kniha Václava Krejčíka Powerjóga „nová cesta“ vám pomůže zlepšit fyzickou i psychickou kondici pomocí powerjógy, zdravé stravy, správného dýchání a relaxace. Nastartuje, nebo restartuje váš život k vnitřní spokojenosti.

„Knížka je mou cestou za štěstím a spokojeností. Díky powerjóze se mi zlepšila kondice a rozvinula se pružnost těla i mysli, zvýšila se vnitřní síla a klid. Naučím vás správně cvičit, inspiruji vás ke zdravé stravě a budu vás motivovat zůstat na zvolené „nové“ cestě. Jedním z hlavních důvodů, proč vznikla tato kniha, je fakt, že jsem urazil během 20 let kus cesty za hledáním spokojenosti. Hledal jsem okolo sebe, obklopoval se pěknými věcmi a lidmi. Vstupem powerjógy do mého života, přišla i „hledaná spokojenost” v podobě objevení sebe sama. Zabydlel jsem se ve svém nitru a objevil vnitřní spokojenost s životem a jeho okamžiky, takovými, jaké v danou chvíli jsou. Jako bych se vydal na novou cestu životem a začal jí žít.“

Václav Krejčík

Powerjóga „nová cesta“

  • Učí zdravě a správně cvičit pozice
  • Učí redukovat stres a napětí
  • Učí zdravě a chutně jíst
  • Učí objevit vnitřní zdroj a sílu

Powerjóga „nová cesta“ učí cvičit, dýchat a opakovat!

Člověk současné doby je neustále v poklusu, aby byl lepší a výkonnější. Neustále se srovnává s ostatními a potřebuje si dokázat, že všechno zvládne lépe, než ostatní. Jede na plný plyn, aniž by se uměl zastavit a dovolil si poslouchat… ticho! Každý se chceme mít dobře a máme své cíle. Abychom jich mohli dosáhnout, je nutné být zdravý! Bez zdraví nám cíle a přání utíkají pod rukama. Člověk má limity a baterky potřebují dobíjet, protože se občas vyčerpávají rychleji, než by bylo třeba. A proto je nutné, aby si člověk uvědomil potřebu regenerace a obnovení své energie.

Knihu vydává Grada a bude k dostání ve všech obchodech, kam Grada dodává knihy a současně bude v předprodeji od 1.8.2013 na www.jogadnes.cz

Kniha vychází 12.9.2013

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.09.2013 - 22:13

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu