Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Můj jógový deník – originální zápisník pro jogíny a kreativce

MUJ JÓGOVÝ DENÍK_Moje Jóga design by Papelote 4

Můj jógový deník – stylový zápisník oživený prvky jógové symboliky a inspirativními texty je osobní knížkou pro všechny jogíny.

Mohou si do něj zapisovat své zážitky, pokroky, postřehy ze cvičení, zaznamenávat kreativní nápady a myšlenky, namalovat si svou mandalu… Stojí za ním tvůrci nového webového projektu MOJE JÓGA (www.moje-joga.cz), který bude již od prosince nabízet online jógové lekce všech náročností a jógových stylů.

Jedinečný Můj jógový deník vznikl v dílně českého papírnictví papelote ve spolupráci lektorky jógy Markéty Faustové a ilustrátorky Štěpánky Bláhovcové.

„Můj jógový deník je prostorem navíc. Pro někoho bude deník motivační, když si do něj zapíše, kolik hodin týdně zacvičil a co nového se v józe naučil. Někdo si do něj poznamená svoje cíle, záměry, pocity, které mu při józe přišly na mysl. Lektoři jógy si do něho mohou zakreslovat přípravy na hodiny a kreativní duše si budou jen tak psát, kreslit, črtat,“ říkají tvůrci projektu Moje Jóga a dodávají: „Chtěli bychom, abyste deník opravdu používali. Nečekejte na potom. Jeho originální tvář totiž vytvoříte právě vy.“

Můj jógový deník můžete zakoupit v řadě jógových studií a kreativních obchodech (Omyogastudio, Karmayoga, Bindu Yoga Studio, Yogame, Hip Running Club, Akasha, Radost FX obchod, Page Five, Happy Go Lucky a samozřejmě obchod papelote) či přes email moje-joga@seznam.cz.

Můj jógový deník bude i krásným dárkem pro vaše cvičící blízké.

Prodejní cena: 250 Kč.

Kontakty:  Markéta Faustová, moje-joga@seznam.cz, +420 722 11 90 91

/

 

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.11.2015 - 01:00

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu