Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

MOOYYY- můj šperk, moje vášeň

_MG_7566

Na začátku byla inspirace pravými kameny a přírodními materiály. Tvoříme šperky, které mají pozitivní spirituální účinky, šperky hravé a kreativní, kde si každý může libovolně nakombinovat kámen nebo přírodní semeno Rudraksha zvané též „Boží slza“ podle oblečení, nálady či zdravotního stavu. Rudraksha má duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii.

Při jejím nošení pocítíte zvýšenou výkonnost a energii. Lávový kámen je silným ochranným amuletem zasvěceným léčení a uzdravení, ztělesňuje sílu, plodnost a pomáhá rozptýlit hněv. Růženín je kámen lásky, otevírá a hojí bolavé srdce a citová zklamání, je nejdůležitějším kamenem pro srdeční čakru.

IMG_7002

Perla slibuje lásku, štěstí, radost, úspěch, hojnost a bohatství, podporuje ženský půvab, odpuzuje negativní energie, vnáší ženě a odvahu. Křišťál reguluje energii do absolutní harmonie, povzbuzuje psychiku a samostatnost, ochraňuje před vším zlým a negativním.

Toto je komerční sdělení. YogaPoint.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

Základní nabídku tvoří kolekce šperků MOOYYY (čti múj) – Óm Collection, Lotos Collection, Springy Collection a Chakra Collection. Jsou to stříbrné šperky v různých povrchových úpravách na řetízku či na kůži.

 

ScreenHunter

Kromě kolekce se symboly vycházejícími z jógy nabízíme i autorské kolekce dle návrhů Lucie Koldové, Mirky Talavaškové či Anny Steinerové. Autorské kolekce vyrábíme ručně v české dílně a ve spolupráci s českými dodavateli.

DESIGNBLOK 2015

Šperky MOOYYY byly kurátorskou komisí vybrány k účasti na této nejprestižnější české přehlídce designu. Ve dnech 22. 10. – 27. 10. 2015 se trojice našich designérek představí se svými novinkami v Openstudiu na pražském Výstavišti.

_DSC4950

Pro veřejnost jsme připravili setkání s našimi designérkami, které proběhne ve čtvrtek 22. 10. od 17 hodin na stánku LK 54. Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

19.10.2015 - 15:10

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu