Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Místa kde se cvičí jóga

studio4

Míst, kde se cvičí jóga, neustále přibývá a jsme tomu rádi. Zvyšuje se pestrost, možnosti, ale i konkurence a tím ve velkém množství případů i kvalita. Abychom vám pomohli v lepší orientaci v možnostech cvičení jógy, přinášíme vám řadu možností, jak získat aktuální informace o místech, kde se cvičí jóga.

V první řadě se můžete podívat do adresáře jógových studií, kde najdete více jak 700 jógových studií a zařízení, kde se v Česku cvičí jóga a tento počet se každým dnem rozrůstá. Stačí zadat vaše město nebo název jógového studia a hned vidíte jeho profil plný užitečných informací, jako jsou charakteristika studia, styly jógy, doplňkové aktivity, kontaktní údaje, fotogalerie, zobrazení na mapě, o možnostech plateb a rezervací a rovněž seznam kurzů a akcí, které studio aktuálně pořádá.

Pokud vás počet možností cvičení jógy zaskočí, pak můžete využít možnost vyhledávání v kalendáři jógových akcí, kde přehledně vidíte všechny jógové akce v našem kalendáři s možností nastavení kritérií pro vyhledávání podle toho, jestli vás zajímá jóga v konkrétní lokalitě, nebo třeba pobyty a dovolené s jógou, jógové festivaly nebo otevřené lekce jógy. Každá akce má obšírný popis od ceny, programu, kdo akci vede a kde se bude konat spolu s fotografiemi, podmínkami rezervace a dalšími užitečnými věcmi.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

29.05.2014 - 14:00

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu