Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nová kniha „Zastavení na cestě“

Lenka Kovalová, Zdeněk Šebesta publikovali knihu ZASTAVENÍ NA CESTĚ

Kniha je společným malým dílkem ženského JIN a mužského JANG principu. Nabízí příběh, který má tři navzájem synchronizující roviny, jež se doplňují a tvoří jeden celek.

První zachycuje v povídkové formě situace, které se určitým osobám skutečně přihodily. Postavy jsou reálné stejně jako místa, do kterých byl děj zasazen. Důležitá je v celém ději snaha poradit čtenáři, jak zvládnout případnou nepohodu, jak dosáhnout zkvalitnění života a naučit se jej milovat. Upozorňuje ale také na skutečnost, že člověk sám je ten, kdo vytváří a modeluje svou životní cestu. On je ten, kdo píše svými myšlenkami scénář a následně jej svými činy přesouvá do reálu.

Druhá rovina se nachází v oblasti jógy a nabízí několik rad a informací, které umožní čtenáři první setkání s tímto nanejvýš zajímavým učením, jak získat fyzickou i duševní rovnováhu, jak zpomalit stárnutí a naučit se žít v souladu s přírodními zákony, s Vesmírným řádem. Seznamuje s několika jednoduchými technikami a otevírá dveře, do tajemné a zajímavé komnaty, která opravdu stojí za návštěvu.

A konečně v poslední, třetí rovině, se nabízí úsměvnou formou tentokráte ještě hlubší zamyšlení nad vlastním životem a jeho opravdovým smyslem. Jemně, zastřeně nastíněná filozofie splynutí individuálního vědomí s vědomím univerzálním, potlačení vlastního ega a nalezení svého vnitřního JÁ.

Kniha vám nabízí pomoc na vaší vlastní CESTĚ a připomíná, že:
„Každý den je nejkrásnější den vašeho života.“

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

24.11.2011 - 21:47

,

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu