Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Unikátní kalendář o dobrém zdraví

Originální návody, co všechno dělat pro svoje zdraví a jak získávat životní energii, od čínské lékařky Guo Li, obsahuje ojedinělý čínský kalendář dobrého zdraví, který nemá v tuzemsku obdoby. Tato věhlasná doktorka působící v Praze v něm dává na každý týden rady a různé tipy. Vychází z medicíny, jež úspěšně léčí lidi již 4000 let a o niž je v západním světě stále větší zájem. Čínská doktorka, jejímiž pacienty jsou mnohé české významné osobnosti, seznamuje se zajímavými recepty proti únavě, akné, bolestem hlavy, alergiím, nachlazení i stresům.
V kalendáři jsou rovněž populární čínské horoskopy, díky nimž pozná každý lépe sám sebe. A navíc dostane drobný dárek Feng shui, ochranný talisman z kamene čínských císařů jadeit zvaný také kámen nesmrtelnosti. Ten, jak praví legendy, bude svého majitele ochraňovat a pomůže mu překonat životní překážky.

Zakoupit můžete na www.kalendaresnapadem.cz

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

04.10.2009 - 11:30

,

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu