Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kam si zajít na cvičení jógy

studio6

Možností máte nespočet – podle starých textů vám stačí jen klidná, uklizená a vyvětraná místnost, kde se cítíte bezpečně. Nebo můžete vyrazit do přírody, jógu můžete cvičit i u přehrávače videa, v kanceláři nebo MHD. Nejčastějším cílem jogínů však bývá jógové studio nebo jiné zařízení kde se cvičí jóga.

A my se společně podíváme na možnosti, jak snadno a efektivně zjistit, kde se nachází studio nebo koná lekce, která je nejbližší vašemu srdci a kam si můžete zajít na cvičení jógy.

Jógový rozcestník YogaPoint nabízí celou řadu možností, ze kterých vás nejvíce nadchne možnost vyhledávání jógových akcí v kalendáři akcí – na jedno kliknutí se vám zobrazí seznam jógových akcí od otevřených lekcí, přes uzavřené kurzy, dovolené s jógou, přednášky, festivaly, školení pro instruktory a další. Výsledky si můžete upravit na míru podle řady filtrů, například podle města kde jógu hledáte.

Každá akce má detail, spoustu užitečných informací o ceně, lektorovi, který akci vede, studiu nebo hotelu, kde akce proběhne, popisu programu, možnostech rezervace a platby, kontaktní informace, zobrazení na mapě a další.

Pokud vás zajímají spíše studia ve vašem okolí, pak není nic snazšího než kliknout na adresář studií, kde si z více jak 700 profilů určitě vyberete studio, která je vám sympatické a které se rozhodnete navštívit. Pokud už s ním máte zkušenost, můžete jí sdílet s ostatními návštěvníky prostřednictvím hodnocení.

A pokud už najdete, co hledáte, pak se můžete začíst do stovek inspirativních článků o józe a zdravém životním stylu, které YogaPoint nabízí.

 

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

29.07.2014 - 14:10

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu