TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Znáte tajemné cvičení Mohendžodáro? Přijďte se seznámit na Festival Evolution

Podobně jako jóga, která propojuje naši tělesnou a duchovní stránku, funguje i Mohendžodáro. Nejen do tajů tohoto cvičení můžete proniknout na Festivalu Evolution, který je věnován zdravému životnímu stylu. Navštívit jej můžete o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival Eolution se bude v březnu konat již popatnácté a tentokrát nese podtitul Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. Těšit se můžete snad na všechny na produkty i služby, které si pod pojmem zdravý životní styl dokážete představit.  A že je o co stát! Letošní ročník bude totiž ještě větší než obvykle. Během tří zde můžete navštívit expozice téměř 450 českých i zahraničních vystavovatelů z pěti klasických okruhů Bio Styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Pozadu nezůstane ani programová nabídka čítající 3 dny programů v sedmi sálech.

Harmonizace těla i mysli 

Tak by se dalo ve zkratce popsat cvičení Mohendžodáro, které na festivalu představí Blanka Milevová. Mohendžodáro, o kterém se mluví jako o tajemném, ozdravném, zkrášlujícím a omlazujícím cvičení pro ženy, aktivuje pánevní dno a skrze ženské orgány a srdce ji

rozvádí do celého těla, které pak posiluje a harmonizuje. Cvičení je uceleným systémem tantrické jógy, která mimo přínosy z čistě zdravotního hlediska (prevence hemeroidů, odstranění problémů s močením,…) příznivě ovlivňuje vitalitu i krásu a pracuje s duší ženy pomocí meditace.

Z tantry vychází také další cvičení, se kterým se na Festivalu Evolution můžete seznámit. Workshop o tzv. Diamantovém dechu si připravila dvojice lektorů Adhiraj Plevris a Pushan Govind. Ti prozradí, jak staré traumatické situace ovlivňují v tuto chvíli váš život a jak jste si z těchto starých vzpomínek vytvořili systémy přesvědčení a vzorce chování, které omezují projevy vašeho života. Jakmile dojde ke znovuotevření a propojení s vaším vnitřním hlasem a přirozeností, můžete zase začít v životě prožívat svůj plný potenciál.

Na festivalu rovněž můžete využít příležitost navštívit workshop s názvem Pohybem do vlastního těla. A rozhodně nezůstane jen u poslouchání. Některá cvičení si budete moci vyzkoušet a hned je aplikovat do praktického života.

/

Bio a eko trendy

Velkým tématem, nejen tohoto ročníku, je ekologie. Dozvíte se například, jak vypadá ekologická a bezodpadová domácnost nebo získáte pravdivé informace o plastovo-obalové problematice dneška. Zjistíte, jak vypadá nakupování v bezobalových obchodech, nebo jak se liší konvenční potraviny od těch s označením bio a jaký je jejich vliv na udržitelnost.

Na Festivalu Evolution se kromě přednášek, workshopů a programů pro celou rodinu můžete samozřejmě těšit i na množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A když vám z toho všeho vyhládne, můžete zamířit do food zóny, kde si vybere podle svého gusta opravdu každý. V nabídce totiž nebudou mimo jiné chybět raw, veganská nebo vegetariánská jídla a o hladu nezůstanou ani ti, kteří se stravují bezlepkově.

A protože se jedná o festival pro celou rodinu, je pro nejmenší návštěvníky připraven bohatý program včetně hlídacího koutku a zázemí pro rodiče s miminky.

Více informací o programu, jednotlivých vystavovatelích a vstupenkách najdete na www.festivalevolution.cz.

 

 

 

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.03.2019 - 09:52

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu