Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyzkoušejte vlněnou podložku na jógu a dejte svému cvičení nový rozměr

DSC_0006

Jóga si stále získává nové a nové příznivce a ti, kteří ji jednou vyzkoušeli, většinou zůstávají józe věrní. Není divu, v dnešní uspěchané době je to příležitost ke zpomalení, zastavení se a uvědomování si sebe sama.

Dovoluji si vám nabídnout mnohem větší komfort při praktikování jógy a to díky jógové podložce ze 100% vlny.

Podložka je vyrobena z nejjemnější 100% merino vlny. Merino vlna vyniká termoregulačními i léčivými vlastnostmi. Je to přírodní materiál, který odvádí tělesné vlhko, má izolační vlastnosti a dokáže zahřívat i ochlazovat lidské tělo. Vlna je velmi příjemná na dotek a je vhodná i pro alergiky. Při kontaktu s podložkou se budete v jednotlivých pozicích cítit velmi příjemně a podložka je také nenahraditelná při relaxaci, neboť i na studené podlaze vám bude příjemně teplo.

Jelikož je materiál 100% přírodní, může se při drsnějším praní srazit. Kožíšek se čistí buď vyvěšením ven ve vlhkém počasí, nebo pokud je potřeba vyprat, tak ručně ve vaně v dostatečném množství vody při velmi nízké teplotě, je potřeba opatrnosti a použít jemný prací prostředek.

Sama praktikuji a předcvičuji jógu několik let a mohu posoudit výrazný pocitový rozdíl s touto podložkou. Používám ji každý den a jsem velmi spokojená. Tento komfort bych velmi ráda poskytla dále a věřím, že ho budu moci poskytnout i vám a zpříjemnit tím vaší jógovou praxi.

Podložka je opatřena protiskluzovým materiálem. Rozměry jsou cca 65cm x 165 cm.

Cena podložky je 1.250,- Kč. V případě zaslání poštou je k ceně přičteno poštovné a balné v hodnotě 130,- Kč.

Webové stránky www.yamala.cz jsou momentálně v rekonstrukci, a proto pro více informací ohledně objednání pišete na yamalayoga@gmail.com nebo volejte 602 783 922.

Přeji vše dobré a klid na těle i na duši.

Jana Matoušková

/
Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

16.10.2014 - 15:41

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu